Dzień Matki – wyzwanie

Witam serdecznie 🙂

Dziękujemy Wam za branie udziału w naszych zabawach. Mam nadzieję, że dobrze się przy tym bawicie 🙂 Chcielibyśmy, by 7 Dots Studio było dostępne we wszystkich krajach, dla każdej z Was – zatem stale nad tym pracujemy 🙂

W tym miesiącu chcielibyśmy zobaczyć Wasze projekty na Dzień Matki – wszelkiego rodzaju torebki, tagi i kartki. Poniżej znajdziecie inspiracje od nasze design teamu:

 

Zdecydowałam się przygotować kartkę. Moja mama orientuje się w scrapbookingu i cardmakingu, jednak sądzę, że nie zrozumiałaby projektu mixed-media albo free style’owego :)) Spróbowałam zrobić całkiem prostą i dziewczęcą kartkę.

 

 

 

Użyte produkty:

Box of Emotions
Velveteen Dreams
Elements 12×12
Stickers 12×12
Stickers 6×12
Alpha Stickers – Sweet Sunrise
Alpha Stickers – Summer Night

 

Uwielbiam moją Mamę. Jest pasjonatką i bardzo inspirującą i utalentowaną kobietą. Przygotowanie tej małej papierowej torebki dla Niej było czystą przyjemnością. Przygotowałam kompozycję używając tagów i naklejek z kolekcji All I ever i Hopefully. Jak widzicie dużo tu różu… moja Mama lubi go tak samo bardzo jak ja 🙂

Użyte produkty:
All I ever – stickers 12×12
Hopefully – never let me go
Hopefully – find me
Hopefully – Play with me

Ten scrap jest o mojej mamie i dla mojej mamy. Mała dziewczynka na zdjęciu to moja mama. Chciałam w ten sposób pokazać, że każda mała dziewczynka może być w przyszłości mamą.

 

 

Użyte produkty:
Love Is In The Air – Just Dreaming
The Queen’s Heart – It’s Possible 12×12
The Queen’s Heart – It’s Possible 6×6
Domestic Goddess – Overused Tablecloth
Domestic Goddess – stickers – 12×12
Hopefully – Find me
Hopefully – Notice me
Hopefully – Alphabet – Amuse Me
All I ever – Chipboards
All I ever – stickers 12×12
Wonderland – Duchess
Elise Rebel – Stickers 12×12

W Polsce Dzień Matki obchodzimy 26 maja – inaczej niż na świecie. Ale jest to u nas tak samo ważne święto, jak wszędzie na świecie. Przygotowałam warstwową kartkę wykorzystując kolekcję The Queen’s Heart.

 

 

Użyte produkty:
The Queen’s Heart – I wanna be…
The Queen’s Heart – Just remember

 

Kartki nie sa moja mocna strona, dlatego dla swojej mamy – zamiast kartki – przygotowałam skromny komplet pełen niebieskości, skrawków papieru i farby [no bo jakby inaczej ! ] – tag oraz torebkę na prezent – mam nadzieje, ze jej się spodobają! 🙂 Poniżej możecie zobaczyć cały komplet oraz kilka szczegółów – miłego oglądania ! 🙂
Użyte produkty:
Elise Rebel – Superstitious
Elise Rebel – Overemotional
Dreamer Elements 12×12
Dreamer stickers 12×12
Domestic Goddess Alpha Stickers 6×12 Salt&Pepper

Zasady są proste:
1. Weź na warsztat materiały z  7 Dots Studio i stwórz projekt inspirowany naszym wyzwaniem.  Możecie oczywiście użyć także nieco innych materiałów, ale zależy nam aby zobaczyć, jak używacie materiałów 7DS, więc postarajcie się, aby były dobrze widoczne.
2. Opublikuj projekt na swoim blogu i załaduj link do tego posta używając  inlinkz poniżej! Pamiętajcie, aby zdążyć przed ostatecznym terminem –  15.06.2013!
3. Trzymajcie mocno kciuki  –  po 15.06. 2013 ogłosimy zwycięzcę, którego praca zostanie opublikowana u nas na blogu oraz który dostanie nagrodę – ufundowaną oczywiście przez  7 Dots Studio!
Nie możemy się doczekać Waszych prac! Powodzenia!