Niespodzianka – Printables od Olgi Heldwein

Dziś mamy dla Was niespodziankę 🙂 Olga Heldwein, autorka naszej najnowszej kolekcji Messy Head, przygotowała dla Was Printables, czyli całkowicie darmowe papiery i elementy do wycinania, które możecie ściągnąć na komputer i wydrukować. Po prostu kliknij na poniższy obrazek, a zostaniesz przeniesiona do witryny, z której możesz ściągnąć pliki w wysokiej rozdzielczości. Następnie kliknij “download”, żeby zapisać pliki na swoim komputerze.

Warunki użytkowania są następujące:

1. Printables z „Messy Head” stanowią część kolekcji autorstwa Olgi Heldwein zaprojektowanej dla 7 DotsStudio
2. Możecie je pobierać, drukować i po wydrukowaniu używać w pracach w dowolnej formie. Możesz też używać tych elementów jako digi (w wersji cyfrowej) bez ingerencji w ich wygląd.
3. Nie możecie ich sprzedawać jako takich ani w całych arkuszach , ani pojedynczych sztuk. Oczywiście dozwolone jest sprzedawanie gotowych prac z ich użyciem
4. Nie możecie wprowadzać w nich zmian w programach graficznych
Jeżeli pobierzecie i użyjecie tych plików, Oldze Heldwein będzie bardzo miło jeśli podeślecie link lub zdjęcie (olga.heldwein@gmail.com ) pracy żeby mogła zobaczyć co z nich zrobiliście 🙂 Koniecznie też pochwal się nam na naszym profilu FB.

Miłego tworzenia 🙂

Tusia