7 dots studio premiera i candy

Trudno mi opisać jak wielką radość i ekscytację wywołuje we mnie ta chwila – chwila, w której dzielę się z Wami swoją pasją, jaką jest scrapbooking, w sposób całkowicie namacalny i realny. Z ogromną przyjemnością prezentuję dziś efekt pracy kilku ostatnich miesięcy całego zespołu 7DotsStudio – naszą stronę i dwie premierowe kolekcje. Będzie się wiele działo na naszym blogu – zachęcam więc do zaglądania 🙂 W najbliższych dniach przedstawimy Wam nasz wspaniały Design Team.  Ale teraz kilka słów o kolekcjach.

Każda z naszych kolekcji składa się z 6 dwustronnych papierów o wysokiej gramaturze (250g/m2) i bardzo wysokiej jakości. Testowałyśmy nasze papiery zarówno pod kątem użycia wszelakich mediów jak i dziurkaczy – zachowują się wspaniale! Są giętkie, świetnie i równomiernie chłoną media, a zarazem wspaniale dają się ciąć dziurkaczami. Są bezdrzewne, bezchlorowe i długowieczne (tzw. archival). Zrobiłyśmy wszystko, by wybrać dla Was najlepszy papier – my także jesteśmy scrapbookerkami i wiemy, jak ważna jest jakość produktów używanych przez nas do uwieczniania ważnych chwil!

W każdej kolekcji znajdziecie koordynujące naklejki w dwóch wymiarach – 12×12 cali (30,5×30,5cm) oraz 6×12 cali (15×30,5cm) oraz arkusze z wyciętymi elementami. Arkusze elementów są wykonane z tego samego grubego, ale giętkiego papieru. Natomiast naklejki są wykonane z najwyższej jakości matowego papieru, który jest chłonny. Co to oznacza? Oznacza to, że jeśli jesteś miłośniczką mediów, możesz w dowolny sposób “podkolorować” i potuszować także nasze naklejki – innymi słowy, dostosować je do swoich potrzeb. A oto zapowiadane kolekcje (po kliknięciu otworzy się galeria z szczegółowymi zdjęciami):

 

Elise Rebel zaprojektowana przez Annę Iwanowską-Pietkiewicz

7 dots studio premiera i candy

 

Dreamer zaprojektowana przez Annę Dąbrowską-Pękocką

7 dots studio premiera i candy

 

Jeśli nasze kolekcje podobają Ci się i chcesz mieć szanse zdobyć jedną z nich, weź udział w naszym candy. Zasady są następujące:

– candy trwa od teraz do 12:00 w ciągu dnia w sobotę 22 października

umieść logo naszej marki na swoim blogu

7 dots studio premiera i candy– lub/i dołącz do naszych fanów na facebook’u klikając przycisk “lubię” w bocznej kolumnie

zostaw komentarz pod tym postem

…i czekaj na ogłoszenie wyników w sobotę 22 października 2011.

Candy jest otwarte dla wszystkich. Publikując nasze logo na blogu i “lubiąc” nas na facebooku dublujesz swoje szanse na wygranie jednej z kolekcji (każda z akcji to jedna szansa).

Już w tej chwili możesz nasze kolekcje kupić w Polsce i Danii, a w ciągu kilku dni pojawią się one także we Włoszech, Norwegii, a także w Australii. Wszystkie informacje znajdziesz w zakładce “gdzie kupić“.

Wypatrujemy Was, waszych komentarzy i waszej obecności także na naszym facebook’owym profilu. Cały nasz zespół jest ogromnie podekscytowany premierą i doczekać się nie możemy Waszych prac wykonanych z użyciem naszych kolekcji.

Tusia