Laboratorium: ” 3 Odcienie Zieleni” – wyzwanie!

Witamy serdecznie! Pogoda wreszcie zaczęła dopisywać, przyroda budzi się do życia.. Wiosna! Można odetchnąć pełną piersią i poszukać nowych twórczych pomysłów… Dlaczego nie w 7 Dots Studio? My tym razem chcemy zainspirować Was wiosennie – Zielenią! Zobaczcie jakie prace inspiracyjne z 3 odcieniami zieleni dla Was przygotowałyśmy – i zapraszamy do zabawy z nagrodami!

 

I am a casual kind of girl and I got a thing about sneakers. Not tennis shoes, but broken in, scuffed up, converse, type sneakers. And if they come in green, which is one of my favorite colours, then I am a happy, happy, girl.
I once again used strips and bits of my scraps from the Dreamer Collection to build up the background behind my photos. I thought it truly complimented the feminine, grungy, background of the Domestic Goddess paper that I used.

“For the Love of Sneakers”

Supplies Used – 7 Dots Studio:
Domestic Goddess “White Apron”
Dreamer Collection “City Lights”
Wonderland Stickers 12×12
Elise Rebel Stickers 12×12
Elise Rebel Stickers 6×12

 

This particular layout features a photo of me taken next to a street sign, with arrows pointing in opposite directions. Appropriately one is pointing towards a street called Nelson Road [Nelson is my surname].

Just need a little direction

Materials – 7 Dots Studio:
Love is in the Air – Raising of the Sun
Photo credit – Danielle Quarmby

 

Musze przyznac, ze to wyzwanie to byla masa swietnej zabawy ! Polaczylam stare kolekcje 7DS z nowymi, dodalam troche ecolin, tuszy oraz mgielki i wyszedl mi mega zielony scrap z moimi dziewczynami w roli glownej 🙂

Supplies Used – 7 Dots Studio:
Love is in the Air `Whisper of the Tree`
Love is in the Air `Just Dreaming`
Hopefully `Play with Me`
Elise Rebel stickers 12×12
Elise Rebel Elements 12×12
Dreamer stickers 12×12
Elise Rebel `Delightful`

 

Zieleń jest jednym z najpiękniejszych kolorów. Uwielbiam malachit i szmaragd, czy nie są inspirujące? Na dzisiejsze wyzwanie przygotowałam stronę art-journalową, ale w kalendarzu. Gdy nad nią pracowałam wciąż jeszcze czekaliśmy na wiosnę, dlatego tytuł to “oczekiwanie”. Dziś mamy piękną, słoneczną pogodę i wreszcie mogę powiedzieć że nadeszła wiosna. Pracowałam z papierami “Love is in the air” i alfabetami.

Supplies Used – 7 Dots Studio:
Love Is In The Air – I Must Believe
Love Is In The Air – Whisper of the Tree
Domestic Goddess – alfabet Salt&Pepper
All I Ever – alfabet Sweet Sunrise

 

Kolekcja “Love is in the Air” to moja miłość od pierwszego wejrzenia 🙂 Subtelne kolory, delikatne wzory, przejścia barw – to wszystko sprawia, że to papiery wymarzone dla mnie, tak łatwo mi na nich pracować:) Wyzwanie “Odcienie zieleni” to doskonały pretekst aby przyjrzeć się dokładniej zielonkawym, niebieskawym papierom z tej kolekcji – efekt bardzo mi się podoba! 

Supplies Used – 7 Dots Studio:
Love Is In The Air – Rising of the Sun
Love Is In The Air – Whisper of the Tree
Love Is In The Air – Just Dreaming

 

A teraz Wasza kolej!!!

Mamy nadzieję, że zainspirowało Was nasze wyzwanie z cyklu “Labolatorium” – “ 3 Odcienie Zieleni” :) 
Jesteśmy pewne, że macie wiele pomysłów, jak zmierzyć się z tym tematem – ale warunkiem jest, że w pracy musi znaleźć się minimum 3 odcieni zieleni!


Zasady są proste:
1. Weź na warsztat materiały z  7 Dots Studio i stwórz projekt inspirowany naszym wyzwaniem.  Możecie oczywiście użyć także nieco innych materiałów, ale zależy nam aby zobaczyć, jak używacie materiałów 7DS, więc postarajcie się, aby były dobrze widoczne.
2. Opublikuj projekt na swoim blogu i załaduj link do tego posta używając  inlinkz poniżej! Pamiętajcie, aby zdążyć przed ostatecznym terminem –  18.05.2013!
3. Trzymajcie mocno kciuki  –  po 18.05. 2013 ogłosimy zwycięzcę, którego praca zostanie opublikowana u nas na blogu oraz który dostanie nagrodę – ufundowaną oczywiście przez  7 Dots Studio!
Nie możemy się doczekać Waszych prac! Powodzenia!