To, co najbardziej cenię w papierach to ich uniwersalność, wszechstronność ale też to “coś” co sprawia, że trybiki zaczynają przeskakiwać w głowie, iskra zapalająca pomysły, które domagają się z całych sił realizacji. Tak właśnie jest z kolekcją “Dreamer” – owszem, sama ją zaprojektowałam, ale z drugiej strony zauważam z rozbawieniem, że potrafi mnie ona nie tylko inspirować, ale i zaskakiwać:)

emocjonalnie dreamer

Chciałam się podzielić dziś w Wami 2 projektami scrapowymi, które dobitnie pokazują jak dobrze nasze papiery dają sobie radę z nawałem mediów, którymi zazwyczaj traktuję swoje prace.

Po pierwsze zatem “Overemotional”, czyli scrap spuszczający nieco “pary” z mojej mocno rozemocjonowanej ostatnio codzienności. Spojrzenie z boku na moje humory, wybuchy euforii i zapaści w doliny… ech, życie!

emocjonalnie dreamer

Tło w tej pracy to nic innego jak odrobina tuszów Distress, Glimmer Mist od Tattered Angels oraz klasyczna żółta papierowa taśma.  W zasadzie…Glimmer Misty są na wszystkim:)

emocjonalnie dreamer

Szczególnie podobają mi się wzory, który udało mi się wytłoczyć za pomocą  folderów Sizzix i odrobiny tuszu. Jasna strona doskonale się do tego nadaje.

emocjonalnie dreamer

Z premedytacją zrezygnowałam z wyrazistych kolorów na rzecz tekstury i warstw -widać mam aktualnie fazę na taką spraną kolorystykę!

Materiały:
– 7 Dots Studio – “Dreamer” – Sleepless
– 7 Dots Studio – “Dreamer”  – Drive All Night

 

Dla odmiany “31” to prawdziwa eksplozja dodatków i elementów i warstw wyzierających jedne spod drugich – grunge’owe szaleństwo w najbardziej dosadnym wydaniu!

emocjonalnie dreamer

W tym „Dreamerowym” scrapie pod nóż poszły w sumie 3 arkusze papieru: 2 papierki „Sleepless” (zdecydowanie moje ulubione”fronty”) oraz 1 “City Lights”. Zostały one poddane bezlitosnej obróbce i niszczeniu na wszelkie sposoby: były traktowane bindownicą, dziurkaczami, tuszami, Glimmer Mistami, wykrojnikami Sizzix oraz oczywiście medium żelowym.

emocjonalnie dreamer

emocjonalnie dreamer

Kompozycyjnie i kolorystycznie także sobie nie pożałowałam: idąc w kierunku kolorowych liści i pierwszych jesiennych przymrozków dołożyłam tyle dodatków i śmieciorków, ile tylko ten scrap zdołał unieść.

Materiały:
– 7 Dots Studio – “Dreamer” – Sleepless
– 7 Dots Studio – “Dreamer”  – Drive All Night
– 7 Dots Studio – “Dreamer”  – City Lights

Mam nadzieję, że udało się mi Was troszkę zainspirować!
Życzę wszystkim miłego twórczego weekendu!

Finn