Ostatnie dwie nowe projektantki w naszym DT: Ana Paula i Nine

 

Nazywam się Ana Paula Leal, urodziłam się w 1970. Dorastałam w Santa Catarina, regionie w południowej Brazylii.

Jestem architektem, ale niedawno zdecydowałam się poświęcić czas scrapbookingowi, ucząc i prowadząc warsztaty w całej Brazylii.
Piszę dla czasopism, udzielam się na forach, jestem w kilku Design Teamach i pomagam także w tworzeniu produktów. A to oznacza, że obecnie, mój zawód – architekt – jest na drugim miejscu.

Jestem mężatką i mieszkam w Itajai, moim rodzinnym mieście, z mężem Adriano, synek Gabrielem (17) i córkę Luizą (14) , dwoma pudlami i dwoma niedawno przygarniętymi kotami.

Moje rodzina, nasze wycieczki, codzienne życie, zwierzęta, nasze zwycięstwa i szczęście zawsze są dla mnie źródłem inspiracji, a wszystko to uwieczniam w moich pracach.

Jestem bardzo eklektyczną osobą, co oznacza, że lubię mieszać różne style, improwizować i umieszczać w moich projektach różne środki wyrazu.

Najbardziej lubię romantyczne prace z lekką nutką vintage, ale nie lubię nadawać sobie etykietki – zawsze wolę próbować nowych rzeczy.
Ponieważ lubię używać tuszy i to na wiele różnych sposobów, w moich projektach zawsze jest lekko artystyczne muśnięcie – znajdziecie też pociągnięcia pędzla albo psiknięcia mgiełką. Niemożliwe jest pracować bez ubrudzenia się albo zniszczenia moich świeżo pomalowanych paznokci. LOL.

Dziękuję bardzo za tę wspaniałą możliwość..

Dobrze jest wiedzieć, że w tym zglobalizowanym świecie możemy komunikować się poprzez uniwersalny język: Sztukę.

Blog Ana Pauli

Próbki dotychczasowych prac Ana Pauli – choć nie z produktów 7 Dots Studio, jednak tak piękne, że chcemy je pokazać przybliżając Ana Paulę.

 

 

Cześć, mam na imię Nine, mam 32 lata i mieszkam we Francji z trójką dzieci. Odkryłam scrapbooking, gdy byłam w ciąży – w 2006 roku. Jestem uzależniona od stempli i tuszu i kocham mixed media. Jestem taka dumna i szczęśliwa, że mogę być tu z Wami! Dziękuję!!

Blog Nine

Kilka scrapów Nine – również bez udziału produktów 7 Dots Studio, ale już wkrótce Nine będzie inspirować Was na naszym blogu wykorzystując nasze kolekcje 🙂