Witajcie blogowiczki! Dziś chciałabym Wam pokazać layouty stworzone przez dwie utalentowane designerki – Hege i Heidi.

Na początku to kolekcja Elise Rebel była “tą moją”, ale tak bardzo podobała mi się kolekcja Dreamer, że zdecydowałam się rzucić sobie wyzwanie. Uwielbiam kształty i kolory – chciałam wyeksponować barwy na białym tle, co może być moim znakiem rozpoznawczym. 🙂
Znalazłam swoje trochę rozmarzone zdjęcie i muszę przyznać, że zakochuję się w tej kolekcji coraz bardziej.

Materiały:
– 7 Dots Studio – Dreamer – City lights
– 7 Dots Studio – Dreamer – Sleepless
– 7 Dots Studio – Dreamer – Night’s fever
– 7 Dots Studio – Dreamer – Stickers 12×12
– 7 Dots Studio – Dreamer – Sticker 6×12

Pozostałe: Kwiaty Prima i alfabet Thicker, American Crafts. Glimmer Mist – Tattered Angels.

Aaaach, jak ja kocham ten papier – może być użyty z tak dużą ilością tuszy, farb i innych artystycznych mediów!  Tło jest samo w sobie już wspaniale artystyczne, ale z dodatkiem odrobiny pasty strukturalnej, gesso, mgiełek, i farb można je całkowicie przystosować do swoich potrzeb! Chciałam nadać temu scrapowi klimat męskiego vintage, ponieważ użyłam starej fotografii mojego ojca z czasów służby wojskowej i fantastycznym jest, że ten papier jest już tak mocno postarzony, iż mogłam stworzyć swój projekt w kilka chwil, dodając zaledwie kilka muśnięć i ozdób, które uwielbiam.

Elementy z kolekcji 7 Dots Studio, łatwe do wyjęcia z arkusza, są nie tylko stworzone z fantazją, ale pasują do każdego projektu – tutaj użyłam jednego z serc i pisanych na maszynie cyferek jako akcentu, a także wycinanych pasków i kwadratów z drugiej strony papieru Daydreaming. Uwielbiam go!

Materiały:
7 Dots Studio – Dreamer – Daydreaming  (przednia i tylna strona papieru)
7 Dots Studio – Dreamer – Elements