Dziś chciałabym podzielić się z Wami radosną wieścią, że grono sklepów sprzedających kolekcje 7 Dots Studio stale się powiększa. Za sprawą wielu przyjaciół jesteśmy już dostępni w kilku krajach europejskich! Oto sklepy, w których można kupić nasze kolekcje:

 

Dania

Unikscrap

Scrapbook Fun

Francja

Dalbe Latte

Norwegia

Stoffimport

Szwecja

Skapar Lusten

Włochy

Timbro Scrap Mania

Lada dzień nasze kolekcje pojawią się także w kilku sklepach w Wielkiej Brytanii.

 

Otrzymujemy od Was wiele ciepłych słów i serce rośnie, gdy widzimy jak wspaniałe tworzycie prace z naszych kolekcji. Będziemy się starać serwować Wam na blogu ciekawe inspiracje – jeden z naszych cykli już się rozpoczął – “Pchli targ”. Mamy nadzieję, że wszystkie (bo będzie ich więcej:)) przypadną Wam do gustu. Jeśli tylko macie ochotę, dzielcie się swoimi pracami z nami poprzez nasz facebookowy profil. Gorąco zachęcam 🙂

Z naszymi kolekcjami dotarliśmy także za ocean – z dużym wsparciem ze strony naszych Australijskich przyjaciół 🙂 Elise Rebel i Dreamera można w Australii nabyć w:

Scrap Matrix

Scrappy Kapers

Ideal Paper Craft

 

W Polsce nasze kolekcje sprzedają zaprzyjaźnione sklepy:

Crafthouse

Craftmania

Scrapiniec

Scrapki.pl

Świat Pasji

 

Stale pracujemy nad tym, by nasze kolekcje były coraz bardziej dla Was dostępne i by pojawiały się w coraz większej ilości krajów. Jeśli Wasz ulubiony sklep nie ma jeszcze naszych kolekcji – szepnijcie mu słowo 🙂

Zapraszamy również do kontaktu z nami sklepy, które mają już w sprzedaży nasze kolekcje – wyślijcie swoje logo – z radością umieścimy je razem z linkami do sklepu w sekcji “gdzie kupić”.

Dziękuję Wam za okazywany entuzjazm i wsparcie, którego przejawy ciągle widzimy wokół siebie.

xoxo

Tusia