Dokładnie tak – mamy Karnawał – czas zabaw, balów, tańców i świętowania. Tylko teraz możemy bezkarnie nosić brokatowe suknie, cekinowe koszule, maski i tonę biżuterii… zabawa to zabawa!
My – poddajac się temu nastrojowi proponujemy Wam prace naszych super utalentowanych designerek – Magdaleny Klementowicz i Heidi Kelley. Czy wczuły się w karnawałowy nastrój? Jakie błyskotki i świecidełka wygrzebały na “Pchlim Targu”? Zapraszamy!

 

Magdalena pisze:
Mój blejtram zawiera wszystko to, co lubię najbardziej: stare zegarki, kwiaty, kryształki i kamyki, koronę, perły, starą koronkę. Litery wycięłam z tektury, okleiłam papierem 7 Dots i pokryłam złotą folią. Wszystkie kwiaty pomalowałam Glimmer Glam w kolorze Chandelier.

 

Materiały – 7 Dots Studio:
Dreamer – Drive All Night
Dreamer – Daydreaming
Dreamer – Naklejki 12×12
Dreamer – Naklejki 6×12

Pchli Targ: blejtram, stara tarcza zegarowa, szklane i plastikowe zawieszki, sznur perełek, ozdoby choinkowe, dziurka od klucza, guziki z kryształkami, filc, złota folia aluminiowa, stara koronka, dratwa, drewniana ramka na zdjęcia, stara koperta po zegarku.

 

Heidi pisze:
Kolory kolekcji “Dreamer” są po prostu boskie… – tak bardzo mi się spodobały, że od momentu otworzenia pudełka miałam ochotę założyć je na siebie! Kiedy więc usłyszałam, że tym razem tematem “Pchlego targu” będzie “wszystko, co błyszczące” … zdecydowałam się zrobić nieco biżuterii!  Chociaż tak naprawdę do stworzenia tej jedynej w swoim rodzaju bransoletki potrzeba naprawdę bardzo mało papieru, to efekt jest oszałamiający! Użyłam Cricut Expressions do wycięcia małych kółek, które nakleiłam na bransoletkę w odcieniach brązu, którą miałam w domu.  Na kółka nałożyłam kilka metalowych drobiazgów i skleiłam całość przy użyciu Cracle Accents. Natępnie wzięłam tę bransoletkę i zamocowałam na starej skórzanej opasce, którą znalazłam  w domu. Do wykończenia posłużyła mi odrobina błyskotek, kilka metalowych kółeczek i srebrnych koralików – wszystko utrwalone Glossy Accents. Cały projekt nie zabral więcej niż  15 minut… choć potem musiał schnąć przez całą noc! Voila! Moja noworoczna biżuteria jest gotowa!

 

Już niebawem na blogu pojawią sie kolejne inspiracje z kolekcji “Elise Rebel” i “Dreamer”… oraz kolejne zapowiedzi pachnących nowością, świeżutkich kolekcji, ktore pojawią się w sprzedaży już w lutym “All I ever…” autorstwa Anai oraz “Wonderland” – stworzony przeze mnie 🙂 Pozostańcie z nami – już niebawem zaprosimy Was do wspólnej zabawy!