pchli targ błyszczy się i mieniDokładnie tak – mamy Karnawał – czas zabaw, balów, tańców i świętowania. Tylko teraz możemy bezkarnie nosić brokatowe suknie, cekinowe koszule, maski i tonę biżuterii… zabawa to zabawa!
My – poddajac się temu nastrojowi proponujemy Wam prace naszych super utalentowanych designerek – Magdaleny Klementowicz i Heidi Kelley. Czy wczuły się w karnawałowy nastrój? Jakie błyskotki i świecidełka wygrzebały na “Pchlim Targu”? Zapraszamy!

 

Magdalena pisze:
Mój blejtram zawiera wszystko to, co lubię najbardziej: stare zegarki, kwiaty, kryształki i kamyki, koronę, perły, starą koronkę. Litery wycięłam z tektury, okleiłam papierem 7 Dots i pokryłam złotą folią. Wszystkie kwiaty pomalowałam Glimmer Glam w kolorze Chandelier.

pchli targ błyszczy się i mieni

 

pchli targ błyszczy się i mieni

pchli targ błyszczy się i mieni

pchli targ błyszczy się i mieni

pchli targ błyszczy się i mieni

Materiały – 7 Dots Studio:
Dreamer – Drive All Night
Dreamer – Daydreaming
Dreamer – Naklejki 12×12
Dreamer – Naklejki 6×12

Pchli Targ: blejtram, stara tarcza zegarowa, szklane i plastikowe zawieszki, sznur perełek, ozdoby choinkowe, dziurka od klucza, guziki z kryształkami, filc, złota folia aluminiowa, stara koronka, dratwa, drewniana ramka na zdjęcia, stara koperta po zegarku.

 

Heidi pisze:
Kolory kolekcji “Dreamer” są po prostu boskie… – tak bardzo mi się spodobały, że od momentu otworzenia pudełka miałam ochotę założyć je na siebie! Kiedy więc usłyszałam, że tym razem tematem “Pchlego targu” będzie “wszystko, co błyszczące” … zdecydowałam się zrobić nieco biżuterii!  Chociaż tak naprawdę do stworzenia tej jedynej w swoim rodzaju bransoletki potrzeba naprawdę bardzo mało papieru, to efekt jest oszałamiający! Użyłam Cricut Expressions do wycięcia małych kółek, które nakleiłam na bransoletkę w odcieniach brązu, którą miałam w domu.  Na kółka nałożyłam kilka metalowych drobiazgów i skleiłam całość przy użyciu Cracle Accents. Natępnie wzięłam tę bransoletkę i zamocowałam na starej skórzanej opasce, którą znalazłam  w domu. Do wykończenia posłużyła mi odrobina błyskotek, kilka metalowych kółeczek i srebrnych koralików – wszystko utrwalone Glossy Accents. Cały projekt nie zabral więcej niż  15 minut… choć potem musiał schnąć przez całą noc! Voila! Moja noworoczna biżuteria jest gotowa!
pchli targ błyszczy się i mieni

pchli targ błyszczy się i mieni

pchli targ błyszczy się i mieni

pchli targ błyszczy się i mieni

 

Już niebawem na blogu pojawią sie kolejne inspiracje z kolekcji “Elise Rebel” i “Dreamer”… oraz kolejne zapowiedzi pachnących nowością, świeżutkich kolekcji, ktore pojawią się w sprzedaży już w lutym “All I ever…” autorstwa Anai oraz “Wonderland” – stworzony przeze mnie 🙂 Pozostańcie z nami – już niebawem zaprosimy Was do wspólnej zabawy!