Nie będę kryć, że z ogromną przyjemnością prezentuję dziś na naszym blogu papiery z jednej z dwóch naszych najnowszych kolekcji, które wejdą do sprzedaży w pierwszej połowie lutego – Wonderland, którą zaprojektowała Finnabair. Cała kolekcja jest inspirowana surrealistycznym światem Alicji w Krainie Czarów – pełno jest w niej odniesień, które bez trudu zauważycie. Mariaż kolorowych “przodów” ze stonowanymi, dającymi ogromne możliwości “tyłami”, tak charakterystyczny dla kolekcji “Dreamer”, jest obecny także w tej kolekcji 🙂

Papiery oczywiście grube (250 gsm) bezkwasowe, bezdrzewne, doskonałej jakości, takiej samej, jak w poprzednich kolekcjach. Oto one.

Alice

Duchess

Follow The Rabbit

Mad Tea Party

Mushroom And Smoke

Quadrille

Queen Of Hearts

Royal Garden

Spades And Clubs

Jak widzicie, papierów jest 9, w tym jeden papier z pomniejszonymi wzorami – w sam raz dla wielbicielek małych form 🙂
To jeszcze nie jest pełna odsłona kolekcji Wonderland – kryjemy dla Was jeszcze niespodzianki 🙂 Natomiast dajemy Wam w tej chwili szansę na zdobycie jednego kompletu papierów z kolekcji Wonderland – podziel się z innymi informacją o tym poście na facebooku lub na blogu zamieszczając zdjęcie swojego ulubionego papieru z kolekcji Wonderland i zostaw nam pod tym postem link do posta lub swojego profilu na FB w komentarzu. Spośród wszystkich osób, które do północy (UTC+1) 12 stycznia 2012 przyłączą się do zabawy, wylosujemy dwie osoby, a każda z nich otrzyma jeden komplet papierów z kolekcji Wonderland (wysyłka na początku lutego).
Czekamy na Wasze komentarze 🙂
Tusia