Dziś, zgodnie z obietnicą, prezentujemy Wam wszystkie papiery z drugiej naszej najnowszej kolekcji – All I ever… – której autorką jest Anai. Pudrowa, kobieca, mieszanka turkusów, beży, stonowanych róży i lekkiego fioletu powinna spodobać się wszystkim wielbicielkom kobiecego stylu. Podobnie jak Wonderland, kolekcja ta będzie dostępna w sklepach w pierwszej połowie lutego.

Papiery oczywiście grube (250 gsm) bezkwasowe, bezdrzewne, doskonałej jakości, takiej samej, jak w poprzednich kolekcjach. Oto one.

Box of Emotions

Lazy Afternoon

Love And Be Loved

Mind Full Of Hopes

Peaceful Place

Sandy Beach

Soft Blanket

Vanilla Buttercream

Velveteen Dreams

Jak widzicie i w tej kolekcji dodałyśmy arkusz z pomniejszonymi wzorami, tak by wielbicielki kartkowania i innych małych form także znalazły u nas coś dla siebie.

Podobnie jak wczoraj, dajemy Wam w tej chwili szansę na zdobycie jednego kompletu papierów z kolekcji All I ever… – podziel się z innymi informacją o tym poście na facebooku lub na blogu zamieszczając zdjęcie swojego ulubionego papieru z kolekcji All I ever… i zostaw nam pod tym postem link do posta lub swojego profilu na FB w komentarzu. Spośród wszystkich osób, które do północy (UTC+1) 12 stycznia 2012 przyłączą się do zabawy, wylosujemy dwie osoby, a każda z nich otrzyma jeden komplet papierów z kolekcji All I ever… (wysyłka na początku lutego).
Czekamy na Wasze komentarze :)
Tusia