To mój pierwszy scrap w nowym roku. Wolne dni związane z Sylwestrem już za nami, ale nadal mają wpływ na moją twórczość i ten scrap. Kolory i chyba wakacyjne lenistwo.

Lista materiałów 7 Dots Studio:

Elise Rebel – Overemotional

 

W nowym roku, 2012, zdecydowałam się stworzyć nowy Art Journal, by zamknąć niektóre rozdziały w moim życiu i otworzyć inne, nowe. Przygotowałam coś niczym zeszyt do ćwiczeń, bazujący na kopertach połączonych taśmą maskującą – jeśli będę chciała, dodam dodatkowe strony w każdej chwili, gdy będę tego potrzebować.

Moje pierwsze strony w Art Journalu mówią o mojej gotowości na zmiany i nowe wyzwania w 2012.


Użyte materiały 7 Dots Studio :

Elise Rebel Stickers 6×12
Elise Rebel Stickers 12×12
Elise Rebel Extraordinary
Elise Rebel Overemotional

 

Mam ten przyjemny obowiązek ogłoszenia zwyciężczyń w naszym rozdawnictwie nowych kolekcji 🙂 Bardzo dziękujemy za ogromną ilość wpisów i podzielenia się z nami Waszymi wrażeniami i ulubionymi wzorami papierów 🙂 Dostępność naszych nowych kolekcji zbliża się wielkimi krokami – będziemy Was informować na bieżąco gdzie i kiedy powinny być już do kupienia 🙂

Dobra wiadomość dla wygranych jest taka, że otrzymają oni swoje kolekcje przed wszystkimi innymi – czyli zanim zaczną one być dostępna w sklepach 🙂 A zatem kto będzie miał to szczęście?

Komplet papierów Wonderland otrzymują:

Elżbieta 

Też się dopisuję, bo papiery są po prostu cuuudne. Trudno było wybrać ten najfajniejszy… Info tutaj: http://chabrowe-pole.blogspot.com/2012/01/premierowe-candy.html

Marjie Kemper

One of my blog followers sent me an email this morning (thanks, Teresa!) telling me about your gorgeous new collection and that she thought it was soooooo me.  She’s right.  LOVE, love, LOVE it.  I posted on my facebook tonight.  Don’t know how to give the exact link to it but it’s the January 10th post found under https://www.facebook.com/marjiekemper

Komplet papierów All I ever otrzymują:

Magdalenaro

Wybieram Love And Be Loved wpadł mi w oko od razu, jest zdecydowanie najpiękniejszy :)
http://magdalenardo.blogspot.com/2012/01/premierowe-candy-na-7-dots-studio.html

Anne Gro

These one are so lovely! A beautiful collection paper. So sweet:) I have posted them on my blog. http://annegroslilleverden.blogspot.com/2012/01/7-dots-studio.html

Zestaw dodatków All I ever otrzymują:

Amarant

Obie kolekcje genialne, ale gdybym miała wybierać wybrałabym All I ever – zawierają cenne przesłania, które bardzo chciałabym wcielić w życie. Dzięki kolekcji All I ever zrobiłabym dla siebie “Życiowy niezbędnik”, który mam nadzieję pomógłby mi w zmianie nastawienia i wcieleniu haseł w życie.

Amanda Jane

These 2 new collections are just gorgeous; I love the subtle, blended colours and the emotions the die cuts & stickers convey. If I was fortunate enoughto win a set I’d choose “all I ever” as my eldest daughter is about to leave home to go to university which is a 9 hours drive away. Since we won’t be seeing that much of her I’d love to use this line to make a mini album to take with her to remind her just how much she is loved and also that, although the move and university is very difficult, she is now on the way to living the life she’s always imagined (as the sticker says!).

Zestaw dodatków Wonderland otrzymują:

Roma

Ot i dylemat! Naprawdę trudny wybór. Po namyśle – jednak Wonderland: ponieważ jest to kolekcja o bardziej wyrazistym charakterze, zbliżona do stylu grunge, który to styl jest mi najbliższy.

Corinne de France

hum ………. j’aime la collection Wonderland ! un espoir peut être de les avoir ^_^

 

Proszę wszystkie osoby o przesłanie mi maila z danymi do wysyłki [tusia(at)7dotsstudio.com] – kolekcje wyślemy w przyszłym tygodniu. Gratuluję wygranym i raz jeszcze wszystkim dziękuję za udział w naszych candy.

Miłego dnia 🙂

Tusia