Prawie każda scraperka, którą znam, uwielbia tworzyć ramki albo scrapy ze zdjęciami swoich dzieci. Kochamy nasze dzieci i są one niewyczerpanym źródłem inspiracji dla wielu z nas. Dziś Mumkaa i Hege podzielą się z nami chwilami spędzonymi ze swoimi bardzo dziewczęcymi córeczkami.

słodkie małe córeczki

 

W swojej pracy “Work in progress” po raz kolejny zdecydowałam się na połączenie Elise Rebel z Dreamer. Wyszło słodko i dziewczęco -taką mam bynajmniej nadzieję . Z racji tego, że moja córka Olivia przejawia ostatnio ogromną miłość do różu w każdej postaci [i wygląda na to, że również róż kocha ją], dodałam tu i ówdzie różowe akcenty, w postaci farby oraz skrawków papieru, co dodatkowo fajnie zgrało się z kolorami ze zdjęcia, ale też dodało całości bardziej dziewczęcego klimatu. Zdjęcie przedstawia moją Oli podczas naszego przedświątecznego piernikowania.

słodkie małe córeczki

słodkie małe córeczki

Użyte materiały 7 Dots Studio :

Dreamer – Night`s Fever
Elise Rebel Naklejki 12×12
Elise Rebel Overemotional
Elise Rebel Elementy 12×12

Wow – rzuciłam wyzwanie samej sobie – nie użyję białego kartonu jako tła 🙂 I muszę przyznać, że to było całkiem fajne. Tylne strony kolekcji Dreamer nadają się idealnie właśnie na tła! Absolutnie je kocham! Uwielbiam to zdjęćie mojej małej córeczki biegnącej zeszłego lata w kierunku wody. A kolory i odcienie tej kolekcji są idealne do plażowych zdjęć!

Tym razem nie nadałam temu scrapowi żadnego tytułu. Właściwie uznałam, że nie jest to niezbędne.

Użyte materiały:
Dreamer – Sweet Dreams
Dreamer – Stickers 12×12
Dreamer – Stickers 6×12

Prima – kwiaty
Guziki
Ranger – misty (mgiełki)