moje studio tara

Witajcie cudowni fani 7 Dots Studio! Tu Tara i w tym miesiącu moja kolej, by podzielić się z Wami moim studio!

Jest tyle rzeczy, z których czerpię inspirację! W naturalny sposób przyciągają mnie rustykalne, przytulne ubrania, meble czy tkaniny oraz styl shabby chic. UWIELBIAM przeczesywać sklepy z używanymi rzeczami, szukając skarbów, które mogą być przekształcone w piękne pamiątki. Naprawdę szukam znalezisk za 1 i 2 dolary!! Kocham elementy w stylu vintage, jak koronka, szydełkowe serwetki, które kocham dodawać do moich projektów – czynią je delikatniejszymi i miększymi.

Spędzam zdecydowanie za dużo czasu przeglądając galerie on-line. Tony inspirujących zdjęć i projektów, jak te, które pokazuję poniżej, są w Google i na Pintereście (poniższe wszystkie pochodzą z Pinterestu).

 

 

 

 

Inspirują mnie także zdjęcia, które robię – szczególnie moich dzieci. Odkąd zaczęłam w 2008 scrapować, odkryłam, że gdy robię zdjęcie natychmiast myślę, w jaki sposób mogę je włączyć do mojego scrapa.

Gdy tworzę, zauważam, że jestem najbardziej produktywna w nocy, gdy moje dzieci są w łóżeczkach i słodko śpią. Najczęściej zamiast oglądać telewizję lub czytać książkę wieczorem, scrapuję. To moja odskocznia od świata – niezwykle relaksująca. Scrapuję na ogół w ciszy, gdyż nie śmiem obudzić dzieci – ale gdy tylko mam szansę na spędzenie godzinki tu i ówdzie, uwielbiam słuchać spokojnych, instrumentalnych kawałków – aktualnie moimi ulubionymi są Yirumy (jestem pewna, że wszystkie słyszałyście ich utwory).

A oto projekt, który stworzyłam specjalnie na dziś. Jak możecie zauważyć, stworzyłam wiele warstw w stylu Shabby Chic, używając pięknej, kobiecej kolekcji Elise Rebel. Czy widzicie szydełkową serwetkę (nie mogłam się powstrzymać!) i delikatne postarzenia wokół? Mam tendencję do trzymania się tych samych kolorów papierów, których używam. Zazwyczaj w moich layoutach mieszam maksymalnie trzy barwy. Wiecie dlaczego? Po prostu nie umiem wyjść z ram monochromatycznych projektów! 😀

 

 

 

Mam nadzieję, że choć trochę zainspirowałam Was wszystkie dziś. Dziękuję Wam bardzo za odwiedzenie mnie dziś! Mam nadzieję, że wkrótce znów się zobaczymy!

Tara Orr

Materiały 7 Dots Studio
Kolekcja Elise Rebel
Papiery: Overemotional, Sensitive, Superstitious, Imperfect
12×12 naklejki
6×12 naklejki