skrapowisko i sponsorowane warsztaty

Już wkrótce odbędzie się Skrapowisko – cykliczne spotkanie polskich scraperek, które odbywa się w Łodzi. 7 Dots Studio zaprasza serdecznie do swojego stanowiska, do którego będzie można się przysiąść, porozmawiać, poscrapować i zobaczyć w realu nasze produkty 🙂 Ja (Tusia) i Anai będziemy tam przez cały dzień i mamy nadzieję spotkać się z wieloma z Was 🙂

skrapowisko i sponsorowane warsztaty

Po wszystkie szczegóły na temat lokalizacji i tego jak dotrzeć, zapraszamy na bloga Skrapowiska.

Na naszym stoisku nie będzie można dokonać zakupu – uprzedzamy Wasze pytanie. Ale za to mamy dla Was inną atrakcję. Anai poprowadzi dwa warsztaty – kartkowy i tagowy. Obydwa warsztaty są sponsorowane przez 7 Dots Studio.

 

skrapowisko i sponsorowane warsztaty

 

skrapowisko i sponsorowane warsztaty

Zapisy przyjmujemy od teraz – ilość miejsc jest bardzo ograniczona (ze względów lokalowych), tak więc spieszcie się 🙂 Każda osoba może zapisać się tylko na jeden warsztat – decyduje kolejność zgłoszeń. Warsztaty są bezpłatne 🙂 Udział w Warsztatach będą mogły wziąć tylko te osoby, które zapiszą się wysyłając mail na adres tusia(at)7dotsstudio.com i otrzymają potwierdzenie umieszczenie na liście uczestników. Lista osób biorących udział w Warsztatach zostanie opublikowana na naszym blogu. Osoby, które zostaną na tę listę wpisane, otrzymają potwierdzenie mailem. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest zabranie ze sobą na Skrapowisko następujących narzędzi (niezbędnych do pracy w trakcie warsztatów): nożyczki, nożyk do cięcia, mata do cięcia, linijka.

Pozdrawiamy serdecznie i czekamy na Wasze zgłoszenia 🙂

Tusia