W naszym 7 Dots Studio wiosna rozpoczęła się już na dobre – piękna pogoda, słońce i cieplejszy wiatr nastrajają wszystkich pozytywnie pomagając zapomnieć o zimnie, śniegu i deszczu. Dzisiejsze “Laboratorium” to odzwierciedlenie tych właśnie wiosennych nastrojów – naszą inspiracją są kojarzone z wiosną i latem motyle oraz ich nocne kuzynki, ćmy. Jesteśmy pewne, że tak znany i lubiany motyw zachęci Was do wzięcia udziału w wyzwaniu….a jeśli to za mało popatrzcie na projekty przygotowane przez nasze wspaniałe dziewczyny!

 Mumkaa pisze:
Motyle – muszę przyznać, że ten motyw niezwykle rzadko pojawia się w moich pracach. Ale tym razem postanowiłam spróbować zmierzyć się z tym motylowym wyzwaniem i wykorzystać w swojej pracy tyle motyli, ile tylko się da ! Skromny efekt tych zmagań  poniżej:

To me you are perfect

Materiały- 7 Dots Studio:
All I Ever:
Peaceful Place
Naklejki 6×12
Sweet Sunrise
Mind full of Hopes

 

Hege pisze:
Moja mała dziewczynka to prawdziwa aktorka dramatyczna:-)) Nic złego się jej nie wydarzyło w sytuacji przedstawionej na tym zdjęciu – płacze z powodu piasku, który dostał się do jej bucików…haha. Bardzo podobają mi się kolory tej kolekcji – i motyle szybujące wszędzie po tej stronie.

“ikke alltid like blid”

Materiały – 7 Dots Studio:
All I ever – Velveteen Dreams, Sandy Beach
All I ever -Naklejki 6×12
All I ever – Naklejki 12×12
Alfabety– Summer Night
Chipboardy

Heidi pisze:
W tym shadowboxie użyłam kilka skrawków papieru i nałożyłam wraz z warstwami gessa aby stworzyć tło. Tak naprawdę chciałam się skoncentrować na świetnych chipboardach, ale w niecodzienny sposób: tworząc z nich skrzydła dla mojej córeczki, malując je i distressując i używając więcej chipboardów jako warstwy w shadowboxie. To naprawdę niesamowite jak wiele można uzyskać efektów z niektórymi gładkimi tekturkami!

“Believe”

Materiały – 7 Dots Studio:
Wonderland: Follow the Rabbit
Wonderland: Elementy 12×12
Wonderland: White Rabbit Alfabety
Chipboardy

 

Magdalena pisze:
Co robicie z resztkami papierów, które zostają Wam z innych projektów? Ja nie potrafię ich wyrzucać i najczęściej wycinam z nich jakieś małe elementy: listki, kwiatki albo motyle. Tym razem zebrałam skrawki papieru z kolekcji Dreamer oraz Wonderland i wycięłam z nich motyle. To moja tęczowa kartka:

Materiały- 7 Dots Studio:
Wonderland – Alice
All I ever – Chipboardy
oraz mnóstwo resztek papierów z kolekcji Dreamer i Wonderland

 

Brises pisze:
Któż nie lubi motyli? Ich kolorów, delikatności i całej magii która je otacza? Chciałam zrobić coś innego niż zwykle – i zrobiłam – mój pierwszy w życiu kolaż.

Materiały – 7Dots Studio:
All I ever: “Sandy Beach”, “Extraordinary”
Wonderland: “Queen of Hearts”
All I Ever – naklejki i chipbordy.

 

Teeshoom pisze:
Wszystko rozpoczęło się od ciem. Latały wolno po całej stronie. Potem zdecydowałam że trzeba im dać kwiatki… to nie są takie zwykłe ćmy – na pewno powinny wiec jadać kwiaty. W trakcie pracy i pisania tekstu zdałam sobie sprawę, że ćmy przekształciły się w kobiety – one przecież są jak motyle i ćmy: lekkie, ładne, magiczne…

Supplies – 7 Dots Studio:
Wonderland – Mushroom and Smoke
Wonderland – Quadrille
Wonderland Alfabety – Social Games
Wonderland Alfabety – White Rabbit
Wonderland Naklejki 6×12
Wonderland Naklejki 12×12
Wonderland Elementy 12×12

 

A TERAZ KOLEJ NA WAS!

Mamy nadzieję, że zainspirowało Was nasze  motylkowe “Laboratorium”. Jesteśmy pewne, że w Waszych głowach kryje się dużo więcej wspaniałych pomysłów niż tylko te, które podsunęły Wam nasze designerki… dlatego też zapraszamy Was do kolejnego wyzwania na 7 Dots Studio!
Zasady są proste jak 1,2,3:

1. Weź na warsztat materiały z  7 Dots Studio i stwórz projekt inspirowany naszym “Labolatorium”.  Możecie oczywiście użyć także nieco innych materiałów, ale zależy nam aby zobaczyć, jak używacie materiałów 7DS, więc postarajcie się, aby były dobrze widoczne.
2. Opublikuj projekt na swoim blogu i załaduj link do tego posta używając  inlinkz poniżej. Pamiętajcie, aby zdążyć przed ostatecznym terminem –  15.04.2012.
3. Trzymajcie mocno kciuki  – ogłosimy zwycięzców po 15.04. 2012.  Każdy ze zwycięzców dostanie nagrodę – ufundowaną oczywiście przez  7 Dots Studio!
Nie możemy się doczekać Waszych prac! Powodzenia!