24 marca 2012 w Łodzi odbyło się wydarzenie, które na stałe już wpisało się do kalendarza imprez polskich scraperek – Scrapowisko, czyli szansa na miłe spotkania, drobne zakupy oraz uczestnictwo w kursach i pokazach. Oczywiście podczas takiej imprezy nie mogło zabraknąć stoiska 7 DS – naszą międzynarodową ekipę dzielnie reprezentowały Tusia i Anai, które zadbały o przyjemną, twórczą atmosferę podczas tego spotkania.


Anai wspierana przez Tusię poprowadziła podczas scrapowiska 2 sponsorowane warsztaty: “Elegancka kartka”  – oparte na kolekcji “All I ever” oraz “Mixmediowy tag”  – oparte na kolekcji “Wonderland”. Chętnych uczestniczek było wiele a atmosfera wokół craftowego stołu – jak widać naprawdę gorąca!

Praca wre -powstają pierwsze karteczki:

A oto efekty pracy grupy twórczej – wspaniałe eleganckie kartki:

Powyższe kartki powstały w oparciu o takie oto “mapki” przygotowane na warsztat przez Anai.  Jeśli spodobają się Wam one – inspirujcie się do woli!

 

 To już utalentowana grupa “tagująca” przy pracy:

oraz kilka tagów, które powstały podczas warsztatu:

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za to wspaniale wydarzenie, za mile słowa, entuzjazm i kreatywne spędzony czas! Mamy nadzieję, że i dla Was są to chwile warte zapamiętania i już niebawem zobaczymy się na kolejnym spotkaniu scrapbookingowym!
Serdecznie dziękujemy za pomoc podczas imprezy Patrycji oraz Immacoli – za zdjęcia, których dużą część opublikowałyśmy powyżej 🙂