Witajcie ponownie, siądźcie wygodnie z kawą lub herbatą i  zrelaksujcie się… mamy dla Was fantastyczną dawkę nowych inspiracji od naszego twórczego Design Teamu:)

Teeshoom mówi:
W kwiatach jest tyle mocy. Znowu wszystko zaczęło się od kwiatka – był to pospolity chwast, ale wyglądał tak pięknie i dawał tak wiele inspiracji. Jedyne co mi pozostało, to dodać trochę tuszu i pobawić się papierami.

Materiały – 7 Dots Studio:
All I ever – Velveteen Dreams
All I ever – Naklejki 6×12
All I ever – Naklejki 12×12
Wonderland – Mushroom and Smoke
Wonderland Alfabet – Social Games
Wonderland Naklejki 6×12
Wonderland Naklejki 12×12

 

Hege mówi:
Jestem z natury “różową” dziewczyną i potrzebuję trochę czasu, żeby dojść do tego, jak używać ciemniejszych i bardzej “naturalnych” kolorów. Musze jednak przyznać, że coraz mocniej i mocniej lubię tę kolekcję!
Ten scrap mówi, że kiedy są w życiu złe chwile przychodzi też wreszcie lepszy dzień 🙂

“Lepszy dzień”


Materiały- 7 Dots Studio:
Wonderland – Follow The Rabbit
Wonderland – Alice
Wonderland – Naklejki 12×12
All I Ever – Love and Be Loved
All I Ever – Naklejki 6×12
Wonderland – Alfabet – White Rabbit

 

Heidi mówi:
Kolory sa tutaj tak bogate i piękne, że przywodzą mi na myśl moją córkę, uchwyconą na fotografii. Ona ma w sobie tyle głębi – i  aby to pokazać, chciałam użyć wielu warstw i detali z tej pięknej kolekcji.

“Bądź wyjątkowa”

Materiały – 7 Dots Studio:
Wonderland – Spades and Clubs
Wonderland  – Naklejki 6×12
Wonderland – Elementy 12×12
All I Ever  – Naklejki 6×12
Chipboardy

 

Tara mówi:
Zabawne, jak układa się życie. Zawsze czułam, że pewnego dnia wezmę ślub i będę miała dzieci, lecz  zarówno wtedy jak i teraz zdarza mi się takie surrealistyczne uczucie – jakbym żyła we śnie… lub żyła życiem kogoś innego. Zdarzają się dni, kiedy siedzę w zdumieniu patrząc na moje bawiące się dzieci i myślę – niesamowite…mam TRÓJKĘ dzieci? Te dzieciaki są po prostu wspaniałe – mądre, zdrowe, urocze – i MOJE! W tym konkretnym dniu pstryknęłam zdjęcie mojemu najstarszemu synkowi – mojemu pierworodnemu, który w wielu sprawach tak bardzo mnie przypomina. Zawsze przestrzega zasad, nie zbacza ze ścieżki, jest naturalnym przywódcą i perfekcjonistą – i w efekcie jest dla siebie bardzo wymagający. Kocha porządek, planowanie i stara się być dobrym przykładem dla swojego młodszego rodzeństwa.  Ale oglądając to zdjęcie  przypominam sobie jak słodki, niewinny i młody jeszcze jest. Jak bardzo potrzebuje miłości, opieki i aby go prowadzić i pozwalać mu na błędy… aby nie musiał być ciągle tak doskonały.  To mój słodki aniołek  – zawsze nim był i  zawsze nim będzie.

“Zawsze i na zawsze”


Materiały – 7 Dots Studio:
Wonderland:
Alice, Mad Tea Party, Follow the Rabbit
12×12 Naklejki
12×12 Elementy
6×12 Naklejki
Chipboardy

 

Mumkaa mówi:
Kolejna strona z mojego journala – tym razem na bazie papieru Alice z kolekcji Wonderland. O stanie bardzo mi ostatnio bliskim ….

Materiały – 7 Dots Studio:
Wonderland
Alice
Naklejki 6×12, 12×12
Alfabet Social Games 6×12

 

Już wkrótce zapraszamy po kolejną dawkę prac z naszych kolekcji – bądźcie więc czujni! Mamy nadzieję, że pogodnie nastroiłyśmy Was na nadchodzący weekend Wielkanocny. Z całego serca życzymy Wam spokojnych, szczęśliwych i pełnych wspaniałych chwil Świat Wielkanocnych, spędzonych z rodziną i najbliższymi.

Ściskamy mocno
Finn