moje studio mumkaa zapraszaWitajcie! Dziś postaram się opowiedzieć Wam trochę o świecie moich inspiracji.
Na pytanie : co mnie inspiruje ? śmiało mogę odpowiedzieć, że naprawdę mnóstwo rzeczy ! Codzienne życie, słowa, muzyka, książki, które czytam,kolory, którymi lubię bawić się w swoich pracach, moja córka Olivia, prace innych …. ta lista wydaje się nie mieć końca !
Uwielbiam zbierać ścinki, skrawki papierów – te mniejsze i te większe, które potem wykorzystuję w swoich pracach. Prawdziwy ze mnie chomik – ciekawe fragmenty z opakowań, stare gazety, kolorowe pudełka… przecież przydać może się wszystko ! 🙂 Lubię korzystać z rzeczy nie do końca scrapowych, takich, które każdy z nas może znaleźć u siebie w domu – papierowe torebki, koperty, szary papier do pakowania, papierowa taśma … Takie całkiem niepozorne rzeczy naprawdę mogą inspirować !

moje studio mumkaa zaprasza

moje studio mumkaa zaprasza

W pracy, ktora przygotowałam specjalnie na dziś wykorzystałam kawałki kolorowych torebek na słodycze [uwielbiam je !], papierową taśmę, strony ze starej książki, dużo farby oraz masę koloru. W tej pracy znajdziecie wszystko to, co w scrapie lubię najbardziej.

moje studio mumkaa zaprasza

moje studio mumkaa zaprasza

Materialy 7 Dots Studio:
Dreamer – Sleepless
Naklejki 6×12
Naklejki 12×12
Wonderland Alfabety – 6×12 White Rabbit

Do zobaczenia wkrótce!

moje studio mumkaa zaprasza