Witamy ponownie w naszym inspirowanym wszystkim co stare i znalezione cyklu “Pchli Targ”. Dzisiaj nasze utalentowane designerki zaprezentują Wam prace, w których nasze kolekcje idą ramię w ramie ze starymi papierami: pożółkłymi listami, notatkami, papierem nutowym… lub po prostu zapomnianymi przez lata starymi arkuszami papieru. Każdy chyba zgodzi się, że ten akurat twórczy materiał ma niepowtarzalny, wspaniały klimat, który z łatwością pobudza wyobraźnię… Zapraszamy zatem, – miłego oglądania i inspirowania się!

Brises:
Stare papiery kocham, stare nuty też. Te kolory! Żadna kawa czy herbata nie zabarwi papieru tak jak to robi czas…
Wymyśliłam sobie małą, postarzoną książkę wypełnioną poezją. Żeby było ciekawiej – poezja jest mojego autorstwa:) Mówiąc krótko, sama sobie wydałam tomik poezji. Wykorzystałam do tego fragmenty starego zeszytu z nutami oraz papiery i dodatki z kolekcji Wonderland. Mam nadzieję, że Wam się spodoba.

Materiały 7 Dots Studio:
Wonderland: Follow The Rabbit,
Wonderland: Mushroom and Smoke,
Wonderland: Royal Garden,
Wonderland: Spades and Clubs,
Wonderland: Elementy 12×12,
Wonderland: Naklejki 12×12,
Wonderland: Naklejki 6×12,
Dreamer: Naklejki 12×12,
Dreamer: Elementy 12×12.

 

Teeshoom:
Uwielbiam stare notatki i dokumenty, choć zawsze obawiam się, aby je użyć. Co będzie, jeśli coś popsuję? Przecież to prawie skarby. To wyzwanie było dla mnie doskonalą szansą, żeby użyć moich ulubionych materiałów  – użyłam nieco notatek mojej mamy z czasów, kiedy studiowała muzykę.

Materiały 7 Dots Studio:
All I ever – chipbordy
All I ever – naklejki 6×12
Wonderland – Mad Tea Party
Wonderland – Royal Garden
Wonderland – naklejki 12×12
Wonderland – naklejki 6×12
Wonderland – alfabet – White Rabbit

Magdalena:
Przygotowałam ramkę w stylu pele-mele. Poszczególne elementy można wyjąć lub odpiąć i zmienić układ całej ramki. Kartki ze starych książek dostałam kiedyś jako wygraną w wyzwaniu. Nakleiłam je na ramkę z surowego drewna oraz na kawałki tekturek, z których wycięłam następnie chorągiewki oraz tagi. Ozdobiłam je naklejkami z kolekcji Dreamer i Wonderland. Dodałam bilety z kolekcji All I Ever – zmieniłam ich kolory przy pomocy tuszów.

Materiały 7 Dots Studio:
Dreamer – City Lights
Dreamer – Drive All Night
Dreamer – Naklejki 12×12
Dreamer – Naklejki 6×12
Wonderland – Naklejki 12×12
Wonderland – Follow The Rabit
All I Ever – Elementy 12×12
Pchli targ: ramka z surowego drewna, tektura i karton, metalowy uchwyt do mebli, drewniane guziki, sznurki, płótno, spinacze, juta, kaboszony.

Dziękujemy serdecznie za odwiedziny i już niebawem zapraszamy po więcej interesujących pomysłów na prace. Przypominam też, że jeszcze przez kilka dni można wziąć udział w naszym “laboratoryjnym wyzwaniu” – Mail Art!
Do zobaczenia!