laboratorium papierowe lalkiNa początek dzisiejszego posta z wielką przyjemnością informujemy o wyłonieniu zwycięzcy poprzedniej edycji “Laboratorium” – Serca i serduszka. Po głosowaniu przeprowadzonym wewnątrz naszego DT i podliczeniu głosów zwyciężczynią została Marja Seidemo. Serdecznie gratulujemy oraz prosimy o kontakt w sprawie wysyłki nagrody: tusia@7dosstudio.com 🙂

Dzisiaj mamy dla was kolejną porcję inspiracji i kolejne zadanie. Każdy z nas na którymś etapie swojego życia zetknął się z nimi w tej czy innej formie – mogły to być papierowe kukiełki do małego teatrzyku, ruchome laleczki na sznurkach, dziewczynki, czekające aby ubierać je w małe papierowe ubranka a mogły to być też całkiem poważne, eleganckie panie ubrane w najnowsze suknie prosto z Paryża, stojące dumnie w witrynach sklepowych bądź na komodach w salonach naszych mam i babć. Papierowe lalki mają zaklętą w sobie magię, czar dzieciństwa i beztroskiej zabawy a jednocześnie – potrafią niepokoić, tupać papierową nóżką i przypominać , że mają osobowość. Papierowe lalki inspirują… zobaczcie jak fantastycznie opowiada o nich nasz Design Team… i dołączcie do kolejnego wyzwania na 7 Dots Studio! Zapraszamy!

laboratorium papierowe lalki

Teeshoom:
Uwielbiam papierowe lalki. Ciągle mam je w pudełku, trzymam je od czasów, kiedy byłam dziewczynką. Oczywiscie do tego projektu użyłam kilka elementów tam znalezionych.  Stworzyłam prace o osobie, której naprawdę już blisko do zostania taką “lalką”.

laboratorium papierowe lalki

laboratorium papierowe lalki

laboratorium papierowe lalki

Lista materiałów- 7 Dots Studio:
All I ever – Lazy afternoon
All I ever – Love and Be Loved
All I ever – Soft Blanket
All I ever – Alfabet– Sweet Sunrise
All I ever – Alfabet – Summer Night
All I ever – Naklejki 6×12
All I ever – Naklejki12x12
Dreamer – Elementy
Dreamer – Naklejki 6×12
Elise Rebel – Naklejki 6×12

laboratorium papierowe lalki

 Brises:
Na ten pomysł, miałam ochotę od dawna. Mini art-journal na bazie niepotrzebnej nikomu książki, którą uratowałam przed wyrzuceniem. Wykorzystując papiery oraz dodatki z dwóch magicznych kolekcji: Dreamer i Wonderland, przygotowałam okładkę. Papierową lalkę, po prostu narysowałam na jednym z arkuszy i pokolorowałam. Dużo szyłam i tuszowałam, doklejałam guziki oraz inne błyskotki. Bawiłam się świetnie, a papiery z obu kolekcji, są wprost stworzone do takich eksperymentów!

laboratorium papierowe lalki

laboratorium papierowe lalki

laboratorium papierowe lalki

laboratorium papierowe lalki

laboratorium papierowe lalki

Materiały – 7 Dots Studio:
Dreamer – Sleepless,
Dreamer – Drive All Night,
Dreamer – Daydreaming,
Dreamer – Naklejki 12×12,
Dreamer – Elementy 12×12,
Wonderland – Mad Tea Party,
Wonderland – Elementy 12×12,
Wonderland – Alfabet – White Rabbit,

 

laboratorium papierowe lalki

Heidi:
Jaka wspaniała inspiracja! Często myślałam o moich dziewczynkach jako o “laleczkach”  – uwielbiałam się z nimi bawić w “przebieranki”, a nawet jeszcze bardziej tworzyć projekty z ich słodkimi twarzyczkami, oddające ich wspaniałą osobowość. Uważam, że kolekcja “All I Ever” spisała się znakomicie, jako materiał do stworzenia ich wzorzystych sukienek, czapek chorągiewek i innych drobiazgów!

laboratorium papierowe lalki

laboratorium papierowe lalki

laboratorium papierowe lalki
Supplies used – 7 Dots Studio:
All I Ever collection:
“Mind Full of Hopes” paper
Stickers 6×12
Stickers 12×12
Elements 12×12

Other:
Prima flowers, butterflies
Shimmerz Paint
Gesso
Buttons
Twine
Chipboard frame

A TERAZ KOLEJ NA WAS!

Mamy nadzieję, że zainspirowało Was nasze  lalkowe  “Laboratorium”. Jesteśmy pewne, że w Waszych głowach kryje się dużo więcej wspaniałych pomysłów niż tylko te, które podsunęły Wam nasze designerki… dlatego też zapraszamy Was do kolejnego wyzwania na 7 Dots Studio!
Zasady są proste jak 1,2,3:

1. Weź na warsztat materiały z  7 Dots Studio i stwórz projekt inspirowany naszym “Labolatorium”.  Możecie oczywiście użyć także nieco innych materiałów, ale zależy nam aby zobaczyć, jak używacie materiałów 7DS, więc postarajcie się, aby były dobrze widoczne.
2. Opublikuj projekt na swoim blogu i załaduj link do tego posta używając  inlinkz poniżej. Tym razem, ze względu na sezon wakacyjny, dajemy Wam wyjątkowo dużo czasu – na prace czekamy do 10 sierpniaPamiętajcie, aby zdążyć przed ostatecznym terminem –  10.08.2012!
3. Trzymajcie mocno kciuki  – ogłosimy zwycięzców po 10.08. 2012.  Każdy ze zwycięzców dostanie nagrodę – ufundowaną oczywiście przez  7 Dots Studio!
Nie możemy się doczekać Waszych prac! Powodzenia!