7 Dots Studio, to nie tylko papiery – to przede wszystkim ludzie, którzy zgodzili się przyłączyć do naszego nieco zwariowanego projektu:) Uważam, że jestem szczęściarą – dane mi jest być koordynatorką bardzo kreatywnej, prawdziwie międzynarodowej drużyny projektantek, których talent znam i podziwiam. Każda z nich to inna twórcza osobowość, inne spojrzenie, inny temperament.
W tym i kolejnych postach będę miała przyjemność przedstawiać Wam te wspaniałe kobiety – jestem przekonana, że ich zdolności i entuzjazm pokażą jak wiele twarzy mogą mieć nasze kolekcje. Pozwólcie nam się zaskoczyć!

Jako pierwsze przedstawiam Wam dwie zakochane w warstwach i detalach romantyczki: Tarę Orr z Kanady i Magdalenę Klementowicz – z Polski. Nie mogę się doczekać ich projektów!

 

przedstawiamy nasze designerki tara i magdaTara tak pisze  o sobie:
Mieszkam w pięknej Brytyjskiej Kolumbii w Kanadzie, z moim cudownym mężem (od 10 lat) i naszą trójką niezwykłych dzieci. Mój najstarszy syn właśnie skończył 7 lat, młodszy – 5 i pół, a córka 3 latka. Są duszą i sercem moich projektów. Jestem teraz dla moich drogocennych małych dzieciaczków mamą, która siedzi z nimi w domu, ale wcześniej pracowałam jako webmaster w przemyśle technologicznym przez wiele lat i kochałam to. Myślę, że pewnego dnia wrócę do pracy, ale obecnie moją pracą jest dom, wychowywanie dzieci (i wciskanie pomiędzy to scrapowania).
Losowe fakty o mnie: mam dyplom uniwersytecki z psychologii, zielony pas karate, kocham jazdę konno (mimo, że już zdecydowanie za długo nie siedziałam na grzbiecie konia), codziennie zamawiam w Starbucksie dużą czarną, wolę czekoladę niż jakiekolwiek inne słodycze – mimo, że jem słodycze lub coś typu słone chipsy codziennie, jestem najstarszą z trójki rodzeństwa, porzuciłam nadzieję utrzymania mojego zwyczaju czyszczenia wszystkiego, gdy pojawiły się moje dzieci, w ostatnich 7 latach przybyło mi więcej siwych włosów i zmarszczek, niż sobie to mogłam wyobrazić i kocham moją rodzinę bardziej niż cokolwiek innego na tej ziemi!
Zaczęłam zajmować się scrapbookingiem w listopadzie 2008. Natychmiast stało się to uzależnieniem. Kocham tworzenie z papieru – KOCHAM TO! Tworzę ponieważ to dla mnie wyzwanie, relaksuje mnie to i pozwala uciec do świata kreatywności, który uwielbiam. Kocham odkrywać różne techniki i style, ale najbardziej naturalnie czuję się w stylu shabby chic z dużą ilością postarzania!
Jeśli chcesz zerknąć na moje prace, zajrzyjcie na mojego bloga – będzie mi niezwykle miło Was gościć!

 

przedstawiamy nasze designerki tara i magdaNaszym rodzimym talentem jest Magdalena Klementowicz .
Tak opowiedziala nam o sobie:
Mam na imię Magda i pochodzę z Polski. Uwielbiam craftowanie, czytanie, jazz, muzykę klezmerów i kocham spędzać czas z moją małą córeczką – Leną.
Scrapbookingiem zajmuję się od grudnia 2010 i cieszę się każdą minutą mojego hobby.
Mój styl jest bardzo eklektyczny, czasem shabby chic i romantyczny, czasem vintage, ale zawsze znaleźć u mnie można mnóstwo warstw i detali.
Jestem bardzo powolną scraperką. Zazwyczaj spędzam nad jednym scrapem około tygodnia. Potrzebuję dwóch-trzech nocy, by stworzyć kartkę. Spędzam dużo czasu rozmyślając nad moimi projektami, poszukując wzorów papierów i innych produktów, albo dodając malutkie szczegóły do mojej pracy. Mam obsesję na punkcie kwiatów 😉 i kocham biały kolor. Scrapuję w nocy, gdy moja dziewczynka już śpi.
Tworzę ponieważ…. Po prostu próbuję być kreatywna.

To dla mnie zaszczyt i wielka duma być częścią zespołu projektowego 7 Dots Studio. Dziękuję.
A oto link do jej bloga – zapraszamy!

Już jutro zapraszam ponowie w odwiedziny – przedstawią się Wam dwie kolejne intrygujące postacie z naszego Dream Teamu:)
Przypomnę także, że aż do soboty na naszym blogu trwa premierowe Candy – jeszcze jest czas się zapisać!
pozdrawiam!

Finn – Koordynator DT