Zanim zaczniemy inspirować Was projektami z naszych nowych kolekcji, chciałybyśmy zaprezentować Wam naszą wspaniałą gościnną projektantkę – Louise Nelson. Popatrzcie proszę na jej wspaniałe scrapy! I w jaki wspaniały sposób używa mediów.

Witajcie, witajcie 🙂 Nazywam się Louise Nelson i mieszkam w Adelaide, Południowa Australia. Scrapuję już od prawie 6 lat i rok w rok to artystyczne rękodzieło staje się moją coraz większą pasją.

W tym czasie miałam szczęście być w 2009 członkiem Kreatywnego Zespołu Projektowego dla czasopisma Scrapbooking Memories [AUSTRALIA] a obecnie Mistrzem Scrapbooking Memories w 2012. Także teraz należę do Kreatywnego Zespołu Projektowego  nowego czasopisma scrapbookingowego z Wielkiej Brytanii – Scrap365.

Przez ostatnie 3 lata byłam projektantką u jednego z wiodących australijskich hurtowników – Aussie Scrap Source. W 2012 projektowałam i tworzyłam dla  Tattered Angels, Jenni Bowlin Studio i Imaginarium Designs.

Mam to szczęście, że moje projekty są regularnie publikowane w Scrapbooking Memories, byłam pokazywana w ostatnich 4 edycjach Somerset Memories [USA], z artykułem o technikach i layoutami w galerii czytelników, a także na okładce letniego wydania w 2012.

Mój styl w pewien sposób zmienia się i ewoluuje – prawdopodobnie nazwiecie to freestyle’m i uznacie to za lekko artystyczne. Muszę przyznać, że robię coś powiązanego ze scrapowaniem prawie codziennie – och i jestem namiętną bloggerką i nałogową scraperką wyzwaniową.

Gdy nie tworzę, pracuję na sali operacyjnej w największej w Adelajdzie Agencji Pielęgniarek, rutynowo pracując w większości publicznych szpitali w i wokół Adelajdy, szczególnie w obszarach chirurgii rekonstrukcyjnej i nagłych wypadków.

 

Supplies:

Wonderland – Elements

Wonderland – Alpha – White Rabbit

Wonderland – Mushroom and Smoke

 

Supplies:

Wonderland – Elements

Wonderland – Alpha – Social Games

Wonderland – Spades and Clubs

 

 

 

Supplies:

Wonderland – Alpha – Social Games

Wonderland – Duchess

 

Miłego dnia 🙂