moje studio magdalena klementowiczDziś Studio Magdaleny Klementowicz – niezwykle utalentowanej scraperki, która żartuje sobie, że jest “tylko wytwórcą kartek”. Jej prace są niezwykłe! Kobiece, romantyczne, najczęściej nadgryzione zębem czasu, a do tego dopracowane w najmniejszych szczegółach. Magdalena sama “produkuje” kwiatki, jakich nie powstydziłby się żaden producent kwiatów. Ma niezwykle dużo cierpliwości do drobiazgów i zarazem niezwykły dar tworzenia rzeczy pięknych. Oto dziś specjalnie dla Was – Magdalena Klementowicz.

 

moje studio magdalena klementowicz

Dzień dobry! Dziś moja kolej na podzielenie się z Wami moim studio.

Czerpię inspirację z wielu różnych rzeczy: z muzyki, kolorów, miejsc, marzeń, słów – ta lista wydaje mi się nieskończona. Uwielbiam styl shabby i vintage. Spędzam baaaaaardzo dużo czasu przeglądając internetowe galerie, w któych szukam inspirujacych zdjęć i projektów.

Mój styl jest bardzo eklektyczny, czasami shabby i romantyczny, czasami vintage, ale zawsze wrzucam do moich prac mnóstwo warstw i detali. Nie potrafię robić scrapów (LO), więc nie mogę powiedzieć o sobie, że jestem scraperką. Jestem tylko “wytwórcą” kartek ; -)

A oto projekt, który przygotowałam na dzisiejszy post. Jak widzicie – znowu kartki. Wykorzystałam tylko jeden wzór papieru: Alice (Wonderland).

moje studio magdalena klementowicz

Dodałam trochę koronek, szydełkowych serwetek i białych dodatków.

 

Mam nadzieję, że tymi kartkami udowodniłam, że Wonderland to kolekcja jak najbardziej w stylu shabby.
Dziękuję za wizytę na naszym blogu. Mam nadzieję, że zobaczymy się wkrótce.

Magdalena