Kochani!
Z dniem dzisiejszym rozpoczyna się nowy “rok” pracy 7 Dots Studio – a co za tym idzie przyszedł czas ogłosić członków naszej grupy projektowej! Jak zawsze w takich chwilach podekscytowanie miesza się z radością i dumą – udało się nam zaprosić do współpracy absolutnie wspaniałą grupę designerek z całego świata 🙂 Znajdziecie tu na pewno wiele znajomych twarzy – a my mamy nadzieję, że różnorodna stylistyka prac, które będą pojawiać się u nas na blogu przypadnie Wam do gustu:)

Nie przedłużajmy więc – z wielką przyjemnością przedstawiam nasz zespół na rok 2012-2013!

nowy design team w 7 dots studioLouise – Australia

Tworzę, ponieważ to pomaga mi zrównoważyć codzienny stres związany z moim zawodem i ponieważ w ten sposób spełniam moje twórcze pragnienia. Zawsze miałam kreatywne hobby, zanim zajęłam się 6 lat temu scrapbookingiem, kochałam odnawiać meble. Odkąd zaczęłam scrapować, rozwinęła się także moja miłość do fotografii portretowej. A nawet więcej – ostatnio zaczęłam amatorsko malować. W czasie ostatnich 6 lat miałam szczęście być członkiem kreatywnego zespołu projektowego dla czasopisma Scrapbooking Memories Magazine w 2009, ostatnio w Scrapbooking Memories Master na 2012. Byłam także zaproszona do kreatywnego zespołu projektowego dla bazującego w Wielkiej Brytanii czasopisma scrapbookingowego Scrap365.
Obecnie tworzę dla Aussie Scrap Source, Jenni Bowlin Studio, Imaginarium Designs i Tattered Angels. Dane mi było także regularnie publikować w Scrapbooking Memories, a także w ostatnich czterech edycjach Somerset Memories, a artykułem o technikach i layoutami w galerii czytelnikow. Powiedziano mi, że mój twórczy styl jest: unikalny, wydający się prosty i artystyczny!
Jestem zaszczycona dołączeniem do niezwykłego zespołu 7 Dots Studio i nie mogę się doczekać, by podzielić się z Wami moją pasją scrapową.

blog Louise

 

nowy design team w 7 dots studioLarissa – Brazylia

Mam na imię Larissa Albernaz i pochodzę z São Paulo w Brazylii. Od 12 lat mam słodkiego męża Flavio – mamy uroczą córkę Isabelę. Scrapuję od siedmiu lat. W trakcie tych lat, scrapbooking dostarczył mi ogromnej ilości artystycznych możliwości i masę frajdy.
Tworzę, ponieważ to pozwala mi wyrazić samą siebie w stylu, mieszaniu papierów, ozdób, kolorów, wspomnień i informacji.Podczas scrapowania dążę do czegoś, co ma dla mnie sens, co mnie inspiruje i może być inne, interesujące, ładne, kreatywne, kolorowe i pełne radości!
Uwielbiam papiery i tworzenie layoutów oraz trójwymiarowych projektów. Jedną z moich życiowych, małych przyjemności jest cięcie, darcie i postarzanie papieru, tworząc cokolwiek, co oddaje historię, którą chcę powiedzieć.

Mój styl jest eklektyczny i craftowy. Kocham dodawać dużo warstw, włączając w to farby i tusze i przywiązuję wielką wagę do detali.

Blog Larissy.

 

nowy design team w 7 dots studioIrene – Malezja

Nazywam się Irene Tan albo lepiej znana jako “Scrapperlicious”. Jestem z Malezji i mam najwspanialszą rodzinę, która zawsze wspiera mnie w mojej pasji.
Tworzę, ponieważ to nie tylko moja pasja, ale także miejsce, w które udaję się na terapeutyczne sesje. Scrapbooking dla mnie jest naprawdę o rodzinie i życiu. Nie ma niczego bardziej radosnego i inspirującego, niż scrapowanie codziennie chwytanych ujęć naszych ukochanych i chwil z nimi. Moje scrapowe motto zawsze brzmiało: “Scrapuj z sercem i nie zapomnij dobrze się przy tym bawić!”
Oficjalnie zaczęłam zajmować się scrapbookingiem w marcu 2007, a kilka miesięcy później, w czerwcu, odkryłam absolutną miłość do stemplowania i tuszy. Naprawdę nie wiem, jak opisać mój styl scrapowania. Jednakże inni mówiąc mi, że mój styl jest ephemerowo-postarzany. Jestem taka podekscytowana mogąc być częścią Design Team’u 7 Dots Studio!

blog Irene

 

nowy design team w 7 dots studioMarianne – Norwegia

Nazywam się Marianne Johansson i mieszkam w Hamar, Norwegia. Jestem samotną mamą dwójki cudnych dziewczynek w wieku 11 i 15 lat.
Kocham muzykę, sztukę, scrapbooking i robienie zdjęć.
Scrapuję od 2005 i po prostu kocham to! Zaczęłam od layoutów, poźniej robiłam kartki, aż w końcu znów wróciłam do layoutów. Obecnie robię mnóstwo tagów i stron Art Journalowych. Maluję też małe obrazki na płótnie. Nie myśl, że mam szczególny styl – moje projekty odzwierciedlają mój nastrój i robię wszystko od clean&simple do całkowitego przeciwieństwa czyli scrapów z ogromną ilością detali.
Tworzę, ponieważ to kocham! Daje mi to radość. Kocham chwile, gdy mogę zmienić kawałek “czystego” papieru w dzieło sztuki. Sztuka jest w mojej duszy i próbuję ją przenieść w moje prace.
Jestem naprawdę wdzięczna i zaszczycona mogąc być częścią Design Team’u 7 Dots Studio. Dziękuję!

blog Marianne

 

nowy design team w 7 dots studioCzekoczyna – Polska

Tworzę ponieważ to najlepsza droga do wyrażenia siebie. Mogę pokazać swój nastrój i emocje nie używając słów. Nazywam się Kasia Krzymińska, ale w scrapowym świecie posługuję się pseudonimem Czekoczyna (lub Czeko, aby było krócej). Mam 22 lata i mieszkam w Warszawie. Jestem farmaceutką i naprawdę lubię swoją pracę. Jednak jest też we mnie trochę artystycznej duszy. Wszędzie i zawsze poszukuję inspiracji – w muzyce, naturze, starych książkach, złej pogodzie, snach… Kocham lato, łąki i piękne notesy.
Zaczęłam scrapować w 2010 roku i od razu zakochałam się w tym. Teraz jestem uzależniona od scrapowania i wszystkiego co się z nim wiąże. Kiedy tworzę używam w dużych ilościach nie tylko papieru ale też tkanin, dodatków, farb i koronek. Kocham mixed-media i zrównoważone kolory. Uwielbiam tworzyć warstwy i nadawać swoim pracom fakturę.
Opisałabym swój styl jako delikatny, może odrobinę vintage, ale uwielbiam poznawać nowe techniki.
Mam nadzieję, że moje prace Was zainspirują.

blog Czekoczyny

 

nowy design team w 7 dots studioEncza – Polska

Mam na imię Ania. Scrapuję od 6 lat i zdaje się że można to nazwać uzależnieniem W domu: żona i mama dwójki urwisów. Z zawodu: ekonomista. Na co dzień: pozytywnie zakręcona, z głową pełną pomysłów, trochę szalona, czasem roztrzepana. Nie wyobrażam sobie dnia bez książki i dobrej kawy.
Inspirują mnie głównie kolory, ciekawe faktury, czasem jakieś zdjęcie podpatrzone w Internecie, wzór jakiegoś materiału, czasem kilka przypadkowo ułożonych kawałków papieru. Nie planuję, scrapuję pod wpływem chwili, impulsu, po prostu oddaje się temu.
W moich pracach znajdziecie mnóstwo wycinanek, kwiatów i niezliczone ilości przestrzennych kompozycji.
Tworzę ponieważ … scrapowanie to mój mały świat, chwila tylko dla siebie, odskocznia od dnia codziennego.
Zaproszenie do DT 7DS to dla mnie niezwykłe wyróżnienie i nowe wyzwanie a dla Was szykuję już nowe inspiracje które niebawem na blogu.

blog Enczy

 

nowy design team w 7 dots studioTanya – Ukraina

Nazywam się Tanya Batrak a moją pasją jest cięcie papieru, fotografia, podróżowanie i czasem gotowanie. Razem z rodziną mieszkamy w pięknym mieście Kijów, na Ukrainie. Zaczęłam scrapować w maju 2009, gdy nasza słodka córeczka miała trzy miesiące. Odkąd pamiętam, zawsze interesowała mnie sztuka. Scrapować, scrapować, scrapować! Wszystkie papierowe dobra istnieją dla dobra mojej duszy! Ale to nie remedium. Nie scrapuję, gdy mam kiepski humor. Scrapuję, gdy moje serce ma coś do powiedzenia.
Tworzę, ponieważ lubię eksperymentować. Tak, możesz sobie wyobrazić rezultat, ale nigdy nie wiesz, co będzie na końcu. To świetne uczucie, gdy widzisz, jak twój pomysł przekształca się w twoich rękach w cudowny projekt. Lubię sobie stawiać wyzwania. A próbowanie czegoś nowego jest zawsze dobrą rozgrzewką dla twojego umysłu i wyobraźni.

blog Tanyi

 

Bardzo nam miło także powitać ponownie dziewczyny, które pracowały z nami w 7 Dots Studio w ubiegłym roku. Witajcie ponownie!

 

nowy design team w 7 dots studioTara – Kanada

Mieszkam w pięknej Brytyjskiej Kolumbii w Kanadzie, z moim cudownym mężem (od 10 lat) i naszą trójką niezwykłych dzieci. Mój najstarszy syn właśnie skończył 7 lat, młodszy – 5 i pół, a córka 3 latka. Są duszą i sercem moich projektów. Jestem teraz dla moich drogocennych małych dzieciaczków mamą, która siedzi z nimi w domu, ale wcześniej pracowałam jako webmaster w przemyśle technologicznym przez wiele lat i kochałam to. Myślę, że pewnego dnia wrócę do pracy, ale obecnie moją pracą jest dom, wychowywanie dzieci (i wciskanie pomiędzy to scrapowania).

Losowe fakty o mnie: mam dyplom uniwersytecki z psychologii, zielony pas karate, kocham jazdę konno (mimo, że już zdecydowanie za długo nie siedziałam na grzbiecie konia), codziennie zamawiam w Starbucksie dużą czarną, wolę czekoladę niż jakiekolwiek inne słodycze – mimo, że jem słodycze lub coś typu słone chipsy codziennie, jestem najstarszą z trójki rodzeństwa, porzuciłam nadzieję utrzymania mojego zwyczaju czyszczenia wszystkiego, gdy pojawiły się moje dzieci, w ostatnich 7 latach przybyło mi więcej siwych włosów i zmarszczek, niż sobie to mogłam wyobrazić i kocham moją rodzinę bardziej niż cokolwiek innego na tej ziemi!

Zaczęłam zajmować się scrapbookingiem w listopadzie 2008. Natychmiast stało się to uzależnieniem. Kocham tworzenie z papieru – KOCHAM TO! Tworzę ponieważ to dla mnie wyzwanie, relaksuje mnie to i pozwala uciec do świata kreatywności, który uwielbiam. Kocham odkrywać różne techniki i style, ale najbardziej naturalnie czuję się w stylu shabby chic z dużą ilością postarzania!

Jeśli chcesz zerknąć na moje prace, zajrzyjcie na mojego bloga – będzie mi niezwykle miło Was gościć!

Blog Tary

 

nowy design team w 7 dots studioTeeshoom – Rosja

Mam na imię Irina. Jestem marzycielką, mamą, żoną, córką i tak dalej.
Tworzę, ponieważ to pomaga mi wyrazić siebie, myśleć i uczyć się odnaleźć prawdziwą “MNIE” w codziennej rutynie.

Blog Teeshoom

 

 

 

nowy design team w 7 dots studioMumkaa – UK

Nazywam się Magda Bolińska znana tez jako mumkaa. Od 6 lat mieszkam w Wielkiej Brytanii razem z moją rodziną – z moim prawie-mężem i dwoma małymi córeczkami – z Olivią [lat 6] oraz Hanią [urodzona w czerwcu
2012].
Jestem wiecznie zajętą pełnoetatową mama – mój świat kreci się wokół moich dzieci oraz domu. W wolnych chwilach czytam pasjami, scrapuję, żurnaluję. Kocham noc, kocham tworzyć w nocy, kiedy inni już śpią, mimo ze jestem ogromnym śpiochem ! Uwielbiam kolory. W swoich pracach najbardziej lubię używać farb i stempli, bawić się kolorami, lubię zaskakiwać sama siebie, próbować rzeczy nowych. Lubię wyzwania. Inspiracje? Moje dzieci, codzienne życie, prace innych, muzyka, słowa… ta lista nie ma końca !
Tworzę, ponieważ …. muszę ! To mój sposób na wyrażanie siebie, moich emocji. To taka moja odskocznia od dnia codziennego, czasami też odskocznia od siebie. Mój sposób na zatrzymanie chwil na potem, na ich uwiecznienie.
Scrapuję od 2008 roku. Na chwilęv obecną projektuję również dla I {lowe} SCRAP, SODAlicious, Prima Marketing oraz dla niemieckiego scrap magazynu Die Scrapperin. Ciesze się ogromnie, ze jeszcze przez kolejny rok mogę być częścią 7 Dots Studio ! To dla mnie niesamowita przygoda oraz duże wyzwanie !

Blog Mumki

 

nowy design team w 7 dots studioHeidi – USA

Cześć! Nazywam się Heidi Kelley i mieszkam w USA, w stanie Missouri. Jestem pełnoetatową mamą pozostającą z dziećmi w domu, której świat naprawdę kręci się wokół “maluszków”, które ja i mąż sprowadziliśmy na ten świat. Mój mąż Patrick i ja mamy czworo dzieci: Annę, Sarennę, Jax’a i Xander’a. Mało jest rzeczy, które kocham bardziej niż ręce pokryte farbą, gesso i różnymi innymi mediami… oraz tworzenia prac, których bohaterami są moje dzieci i codzienne cuda w moim życiu. Tworzę całym sercem, nigdy nie planuję, od czego zacząć i po prostu podążam za moim nastrojem, farbami i zdjęciami.
Tworzę ponieważ… Naprawdę wierzę, że życie składa się ze szczegółów i mimo, iż duży obraz z pewnością może być piękny, to właśnie maleńkie elementy tworzą z każdego z nas tę osobę, którą jesteśmy. Chcę uwieczniać te szczególiki, maleńkie fragmenty kaprysów, charakterów, wad…… ! Kocham dzielić się swoją i naszą historią w taki sposób, w jaki ją widzę – albo w sposób, w jaki sądzę, że widzą ją moje dzieciaczki… tak bym mogła o niej pamiętać na długo po tym, gdy przeminą te chwile.

Heidi’s blog

 

Raz jeszcze dziękuję dziewczynom za wstąpienia w nasze szeregi – jestem bardzo szczęśliwa  dumna, że będę mogła z Wami współpracować! Jestem pewna, że to będzie wspaniały rok!

Finn – Koordynator DT