Dzisiaj drugi dzień prezentacji na blogu  sylwetek naszego zdolnego i  przebojowego Design Teamu:) Jak się zapewne domyślacie bardzo zależało nam na różnorodności stylów, technik i pomysłów – nasza grupa to zbiór prawdziwych indywidualności, więc nie mogłyśmy się objeść bez szalejących z tuszami, farbami oraz  skrawkami Mumki i Teeshoom. Ich prace to kwintesencja emocji, zabawy i swobody!

 

nasze designerki mumkaa i teeshoomMumkaa – znana na pewno nie tylko polskim scraperkom pisze o sobie tak:

Mam na imię Magda. Przez ostatnich 5 lat mieszkam w Wielkiej Brytanii – z moim (prawie) mężem i córeczką Olivią. Przygodę ze scrapbookingiem rozpoczęłam w 2008 roku, a teraz jest on moją wielką pasją i sposobem na spędzanie wolnego czasu.

Główną inspirację jest moja prawie pięcioletnia córka – Olivia. Uwielbiam pracować z jej zdjęciami i robić dużo scrapów oraz albumów. Uwielbiam także oglądać prace innych scraperek – to ogromna inspiracja dla mnie. Inspiruje mnie muzyka, proste, codzienne życie i słowa.
Lubię kolory – próbuję bawić się nimi w moich pracach. Kocham farby, piękne papiery, stemple i guziki. Lubię próbować nowych rzeczy.
Tworzę, bo to moja wielka pasja, sposób na wyrażenie siebie i moich emocji. To także mój sposób na uwiecznienie chwil.
Razem z moimi koleżankami współtworzę polski blog wyzwaniowy Art-piaskownica. Jestem także w DT I {lowe} SCRAP.
Więcej o mnie dowiesz się z mojego bloga – Blog Mumki.

 

nasze designerki mumkaa i teeshoomZ wielką przyjemnością przedstawiam tez drugą twórczą duszę, tym razem zza wschodniej granicy – z Moskwy. W naszych szeregach zajęła miejsce Teeshoom :

Mam na imię Irina.
Aparat pstryka obok mnie. Papier szeleści na stole. Farby pachną, plamią, psikają i połyskują w puszkach. Równocześnie na komputerze działa kilka programów, a internet czeka, bym przejrzała wszystkie odnośniki, zakładki, maile i obrazki…

Tworzę, ponieważ chcę uczyć się nowych rzeczy. Chcę wiedzieć więcej o świecie i o sobie. Chcę odnaleźć doskonały sposób na wyrażenie swoich myśli.
Zapraszam bardzo na Bloga Teeshoom!

 

Bardzo, bardzo cieszę się, że te super zdolne kobiety są z nami w drużynie:)
A już niebawem poznamy bliżej kolejną parę naszych designerek – miejcie oczy i uszy otwarte!
pozdrawiam!

Finn