Płótno

Jestem niezwykle zainspirowana cudownymi papierami 7 Dots Studio, a to płótno jest tego właśnie rezultatem. Poprzedniego dnia wzięłam jeden z papierów Domestic Goddess i chciałam go użyć, jednakże rzeczy nie potoczyły się tak, jak sobie tak zaplanowałam (jak w przypadku większości moich projektów.
Zaczęłam z białym kawałkiem płótna. Zaplanowałam sobie, że użyję papieru i postaram się uzyskać te same kolory, co papiery, wykorzystując różne tusze. Na początku wszystko szło całkiem dobrze, ale w trakcie cały projekt uległ zmianie. Zupełnie nie wiem, jak to się stało LOL

 

 

 

 

W każdym razie po kilku dniach (tak, wiele rzeczy, które wymaga długiego schnięcia) byłam naprawdę zadowolona z rezultatu. I tak – udało mi się uzyskać trochę kolorów, jakie chciałam, jednakże cały mój projekt wypadł kompletnie różnie od papieru, który chciałam “skopiować” .
Dużo farby, pasty strukturalnej, żel medium i tusze razem z papierami i tagami od 7 Dots uczyniło ten projekt prawdziwym “fajerwerkiem”.

7Dots Studio produkty:
Domestic Goddess – Proudly handcraftet (papierowe paski)
Domestic Goddess – 6×12 naklejki
Domestic Goddess – 12×12 naklejki

Layout: Fly me to the moon

Ten layout to efekt wyprawy do Gdańska, w Polsce, gdzie niedawno byłam. Naprawdę boję się latania i kompletnie nie tęsknię do lotów. Ale gdy już byłam w powietrzu, wysoko wysoko ponad bezpiecznym gruntem, wszystko było świetnie. Robiłam zdjęcia, trochę art-journalingowałam i byłam kompletnie zrelaksowana. Zanim się zorientowałam, szykowaliśmy się do lądowania.
Scrap jest bardzo inspirowany twórczością Louise Nelson, która tworzy najwspanialsze layouty z dużą ilością wyjątkowych zdjęć.

 

 

7Dots Studio produkty:
Papiery:
Hopefully – love me
Hopefully – play with me
Alfabet, naklejki 6×12 – hug me
Alfabet, naklejki 6×12 – amuse me
Naklejki 6×12 – hopefully
Tagi 12×12 – hopefully
Naklejki 12×12 – hopefully

Layout: classphoto
Moja najstarsza córka, Karianne, i jej szkolna przyjaciółka jakiś czas temu były fotografowane do rocznika/katalogu szkolnego. Obie miały portrety i zdjęcia grupowe.
Tak więc wygląda nasza ukochana córka, która wkrótce skończy 15 lat i jest w tej chwili w ostatniej klasie, zanim w przyszłym roku rozpocznie naukę w liceum.
Chciałam zrobić raczej czysty scrap, bez wielu kolorów, by nie przytłoczyć dużego zdjęcia.

Kocham tworzyć layouty w bieli/szarości i czerni!

 

 

 

 

7Dots Studio produkty:
papiery:
All I ever – peaceful place
All I ever – Vanilla Buttercream
Naklejki 6×12
Naklejki 12×12

Marianne