Witajcie ponownie!

Dziś zapraszam was w świat koloru, detali i perfekcyjnych kompozycji  – czy to w kartkach czy to w scrapach obie panie wykazują się wspaniałym gustem i doskonałą, interesującą kompozycją. Przedstawiam Brises i Hege AL:)

 

designerki 7ds brises i hegeBardzo cieszę się, że mogę oficjalnie powitać w naszym DT Brises – polski talent najwyższych lotów! Brises opowiada o sobie:

Nazywam się Anna Zaprzelska, znana także jako Brises. Mieszkam z rodziną w Polsce (z mężem i wspaniałym synem). Kocham rodzinę, przyjaciół, robienie zdjęć i podróże.

Zajmuję się zabawą z papierem od ponad 3 lat, a obecnie cieszę się scrapbookingiem, robieniem kartek, stemplowaniem, embossowaniem i alteracją.

Kocham wszystkie kolory życia, lubię więc być kreatywna w każdych okolicznościach. Zaczęłam zajmować się scrapbookingiem, bo chciałam zatrzymać wspomnienia związane z moim synem. Obecnie jestem uzależniona od scrapowania i cieszę się codzienną możliwością tworzenia:) Uwielbiam żywe, soczyste i ciepłe kolory, kwiaty, duże ozdoby, cudowne stemple, lśniące guziczki i alfabety – sądzę, że z ich pomocą mogę wyczarować niezwykłe rzeczy:)

Tworzę, ponieważ… To niezwykłe i fantastyczne, że craftowanie, dzięki któremu wyrażamy swoje emocje i uczucia, jest pasją tak wielu ludzi! Jestem tym nadal zafascynowana – ciągłe odkrywanie nowych, fantastycznych technik, styli i ludzi – czyż to nie jest cudowne?!

Czy mam własny styl? Kto wie – nadal go szukam, ale jednego jestem pewna: kocham scrapbooking! Dla mnie jest to zatrzymanie chwil i wspomnień, które pozwala mi połączyć moją miłość do craftowania i fotografii podczas uwieczniania unikalnych rodzinnych wspomnień – czego więcej mogłabym pragnąć?!

A ja serdecznie zapraszam na Blog Brises!

 

designerki 7ds brises i hegeKolejną wspaniałą scrapbookerką w naszych szeregach jest Hege AL z Norwegii – poznajcie ją bliżej!

Witam wszystkich! Jestem Hege A. Lundquist.  Wkrótce skończę 31 lat i mieszkam z moim chłopakiem i naszymi pięknymi dziećmi w środkowej Norwegii. Mamy dwóch chłopców w wieku 6 i 11 lat oraz małą, trzyletnią dziewczynkę. Pracuję jako na ogół nocna pielęgniarka w domach niepełnosprawnych ludzi. Absolutnie kocham swoją pracę!

Radość scrapbookingu odkryłam około 6 lat temu, gdy byłam w ciąży z moim najmłodszym synem. 
 Cóż za wspaniałe hobby! Dzięki niemu poznałam kilkoro moich najlepszych przyjaciół i jestem za to bardzo wdzięczna. Uwielbiam patrzeć na to, jak moje dzieci uwielbiają swoje albumy. Często siadają i je oglądają. Naprawdę dużo scrapuję. Ale zawsze w samotności – nigdy nie uczestnicze w spotkaniach ani warsztatach. Sama byłam nauczycielką tylko podczas jednych zajęć. Nie wiem, w jaki sposób nazwać mój scrapowy styl. Zawsze używam białego tła – tworzę na nich wiele różnych skupisk. Uwielbiam żywe kolory i kwiaty! Na moich layoutach zawsze goszczą kleksy mgiełek. Sama o sobie myślę jak o prostej scraperce. Nie używam wielu trudnych technik.

Tworzę, ponieważ daje mi to spokój umysłu. Nie myślę o niczym innym, niż to to mam przed sobą. I po prostu kocham patrzeć na to, jak reagują oczy moich dzieci, podczas oglądania swoich albumów.

A to już Blog Hege – zapraszam!

Przypomnę także, że  do soboty na naszym blogu trwa premierowe Candy – jeszcze jest czas się zapisać! Komu papierki, komu? 🙂

Finn