Pierwszy projekt jest bardzo dziewczęcy. Wszystko zaczęło się od suszenia kwiatków. Pierwsze zdjęcie, z moją dłonią trzymającą kwiaty.  Kolejne zdjęcia są ukryte pod warstwami papieru. To kolejne nawiązanie do czystości i piękna wiosny.

Lista produktów – 7 Dots Studio:
Domestic Goddess – Collage – Fashionista
Dreamer – Sleepless
Dreamer – Elementy 12×12
Dreamer – Naklejki 12×12
Dreamer – Naklejki 6×12
Hopefully – Find me
Hopefully – Kiss me

 

Napisałam na tym scrapie “N[EVER] REPEAT”. Próbowałam pokazać jak ważne i jednocześnie trudne jest dla nas niepowtarzanie się w naszych projektach… ale przecież to niemożliwe, aby się nie powtarzać, gdyż to zawsze nasze autoportrety. Chciałam tez pokazać w tym zimowym scrapie, że dobrze by było czynić każdy nasz dzień szczególnym, inny od poprzedniego. Mam na zdjęciu “błękitne łzy radości” – to radość, że osiągam coś nowego.

Lista produktów– 7 Dots Studio:
Domestic Goddess – Spice&Sugar
Domestic Goddess – Stickers 12×12
Domestic Goddess Alphabet – Salt&Pepper
Hopefully – Find me
Hopefully – alfabet – Amuse Me
Hopefully –  Naklejki 12×12
Elise Rebel – Elementy

 

Mój ostatni projekt to Dziadek Mróz (tak po rosyjsku nazywamy Świętego Mikołaja) . To naprawdę szybki, pięciominutowy i do tego nieskomplikowany element dekoracyjny – wasze dzieci na pewno sobie z nim poradzą!  To zabawny pomysł, aby używać jego brody aby odliczać dni do Nowego Roku.

Czapka powstała z dużego półkola, 4 mniejsze kółka to oczy, nos i pompon na czapce. Wreszcie 2 najmniejsze kółka – źrenice.

Lista produktów – 7 Dots Studio:
Wonderland – Alice
Domestic Goddess – Raspberry Pudding

Do zobaczenia wkrótce – pozdrowienia od ekipy 7 Dots Studio!