Dziś już ostatni post prezentujący naszą grupę projektową płynąca pod banderą 7 Dots Studio. Już zdążyliście się zapewne zorientować, jakiego klucza używam prezentując naszą drużynę i jak różne style prezentują jej członkinie – różnorodność jest przecież najbardziej inspirująca!
Na deser pozostawiłam Heidi i siebie – przedstawicielki frakcji “najcięższej, najbardziej “śmieciowo-mediowej” – lubujące się w niekonwencjonalnych połączeniach dodatków,  różnorodności form i dużym nagromadzeniu elementów metalowych.

Heidi

Heidi

Heidi Kelley jest znana ze swoich cekawych kompozycji, świetnych projektów okołoscrapowych – podziwiwm jej talent! Heidi tak pisze o sobie:

Cześć! Nazywam się Heidi Kelley i mieszkam w USA, w stanie Missouri. Jestem pełnoetatową mamą pozostającą z dziećmi w domu, której świat naprawdę kręci się wokół „maulszków”, które ja i mąż sprowadziliśmy na ten świat. Jestem żoną Patricka od 11 lat i mamy troje dzieci: córki Annę (10 lat) i Sarennę (8 lat) oraz rocznego synka Jax’a. Spodziewamy się także czwartego dziecka, które przyjdzie na świat w lutym!! Mało jest rzeczy, które kocham bardziej niż ręce pokryte gesso i różnymi innymi mediami… oraz tworzenia prac, których bohaterami są moje dzieci i codzienne cuda w moim życiu. Moje dwie córki i nowonarodzony syn są inspiracją dla prawie wszystkiego, czym się dzielę, jednakże czasem zdarzają się także zdjęcia mojego mężusia! Tworzę całym sercem, nigdy nie planuję, od czego zacząć i po prostu podążam za moim nastrojem, farbami i zdjęciami.

Tworzę ponieważ… Naprawdę wierzę, że życie składa się ze szczegółów i mimo, iż duży obraz z pewnością może być piękny, to właśnie maleńkie elementy tworzą z każdego z nas tę osobę, którą jesteśmy. Chcę uwieczniać te szczególiki, maleńkie fragmenty kaprysów, charakterów, wad…… ! Kocham dzielić się swoją i naszą historią w taki sposób, w jaki ją widzę – albo w sposób, w jaki sądzę, że widzą ją moje dzieciaczki… tak bym mogła o niej pamiętać na długo po tym, gdy przeminą te chwile.
Zapraszam serdecznie – tutaj znajdziecie Heidi blog🙂

 

FinnA na sam koniec – ja, Finn, czyli jedna z sił sprawczych tego jakże uroczego twórczego bałaganu:)
Oto garść informacji o mnie:

Nazywam się Anna Dąbrowska – Pękocka znana też jako Finnabair (czytane Finawar) albo prościej – Finn. Mieszkam w Warszawie ze swoim wspaniałym mężem, Jędrkiem, który na moje szczęście rozumie moją pasję, uroczą beaglówną Irą i 2 neurotycznymi papugami. Kocham książki, nowe wyzwania i nie mogę funkcjonować bez filiżanki herbaty:)

Mam niespokojną naturę, więc interesuje mnie 100 rzeczy na raz, a najbardziej te, które dają mi możliwość rozwoju a zarazem wyrażania tego, co czuję, twórczej swobody. Swoją przygodę z rękodziełem zaczęłam od decoupage, aby niebawem za namową dobrych dusz, spróbować sił w scrapbookingu, a niedługo potem mieszanych (mixed-media)… i wpadłam po same uszy!

Tworzę, ponieważ… jestem już całkowicie uzależniona, zwłaszcza od kolaży, papierowych layoutów i art-journalingu. Uwielbiam kombinować, mieszać materiały i techniki, eksperymentować… i nie przeszkadza mi, kiedy mam palce brudne od tuszu :) Myślę, że najważniejsza jest radość tworzenia, wyrażania siebie a nie przypisanie się do jakiegoś konkretnego stylu czy nurtu: zazwyczaj balansuję na krawędzi kilku z nich i działam intuicyjne, podążając za chwilowym ulotnym nastrojem lub eksperymentując z nową artystyczną koncepcją.

Prowadzę autorskie zajęcia plastyczne oparte o techniki mieszane i scrapbooking w kraju i za granicą. Wykonuję projekty na zlecenia pism branżowych oraz sklepów i producentów materiałów do scrapbookingu i mediów artystycznych. Od końca 2010 roku jestem w grupie projektowej Tattered Angels, od połowy 2011 roku – Prima Marketing. Projektuję także dla sklepu Scrapki.pl, i wspieram takie marki jak Dusty Attic czy Layers of Color.

Jestem bardzo dumna i szczęśliwa, ze dane mi jest być częścią tak utalentowanego, kreatywnego zespołu artystek z całego świata. I jestem mocno przekonana, że 7 Dots Studio będzie dla nas wszystkich wspaniałą przygodą – dostarczającą wielu nowych pomysłów i przyjemności tworzenia w ciepłej, przyjacielskiej atmosferze. Pozwólcie nam się zainspirować!

Blog Finnabair

Dziękujemy bardzo za uwagę 😉 Już w ten weekend zapraszamy na bardzo ważne wydarzenie – LOSOWANIE szczęśliwców, zwycięzców w naszym Blog Candy. Bądźcie czujni i trzymajcie kciuki!

Pozdrawiam serdecznie!
Finn