wyniki losowania w candy i jeszcze jedna szansa

Dziękuję bardzo wszystkim za udział w naszym candy – za ogromną ilość wpisów na naszym blogu i za baaaardzo szybkie przyłączenie się do “lubiących nas” na Facebooku.  Dziękuję też za wszystkie wyrazy sympatii, wsparcia, entuzjazmu dla naszego teamu i radości z pojawienia się naszych kolekcji, które przekazałyście nam różnymi drogami – telefonicznie, mailowo, poprzez gg czy facebooka. Jestem niezwykle szczęśliwa, że tak żywiołowo i pozytywnie reagujecie na nasze “dziecko” jakim jest 7 Dots Studio. Mam też dobre wiadomości – w krótkim czasie nasze kolekcje będą dostępne w wielu różnych krajach Europy oraz w Australii – są już w drodze do wielu sklepów, a ich lista stale się wydłuża. Czynimy także starania, by 7 Dots Studio pojawiło się w Ameryce – Kanadzie i USA.

Dziś sobota – czyli dzień losowania osób, do których polecą nasze kolekcje. Żeby nie powiększać napięcia 🙂 – wyniki losowania, które dziś przeprowadziłam za pomocą random.org, są następujące:

Spośród komentarzy na blogu kolekcję Dreamer otrzymuje:

Mia.A

“i really really like the Dreamer collection!
I put your logo with link on my blog and like on fb ( would not want to miss information about new collections&stuff later on).
I wish all the best for Your new company!”

Spośród komentarzy na blogu kolekcję Elise Rebel otrzymuje:

AsiaAP

“uuu piękne! blog i fb oczywiście zrobione i szczerze polubione :)

Spośród naszych fanów na Facebooku kolekcję Dreamer otrzymuje:

Katarzyna Skopińska-Bielat

Spośród naszych fanów na Facebooku kolekcję Elise Rebel otrzymuje:

Magdalena Zawadzka-Kaszewska

Gratulujemy serdecznie i prosimy o przesłanie danych do wysyłki na adres tusia@7dotsstudio.com

A dla wszystkich osób, które nie miały tym razem szczęścia, mamy jeszcze jedną szansę 🙂 Zajrzyj na naszą facebookową stronę i podziel się z innymi naszą szansą na wygraną poprzez kliknięcie przycisku “Udostępnij” – w ten sposób udostępnisz swoim znajomym naszą informację o candy. Spośród wszystkich osób, które w ten sposób udostępnią na Facebooku naszą informację o candy, wylosujemy jeszcze 2 zestawy – ale tym razem podwójne, czyli w każdym zestawie znajdą się pełne dwie kolekcje Elise Rebel i Dreamer.

Powodzenia 🙂

Tusia