Kwiaty i kolory u Czekoczyny

Layout

Papier Thunder of the sea z kolekcji Love is in the air jest dla mnie jednym z najbardziej inspirujących. Uwielbiam jego kolory i wzór, więc gdy tylko znalazłam w moich zbiorach to zdjęcie i zdałam sobie sprawę że idealnie pasuje do papieru, od razu zaczęłam pracę nad nowym scrapem. Chciałam by był trochę bardziej kobiecy niż moje ostatnie prace, więc swoje miejsce znalazły tu też piękne kwiaty i delikatne stemplowanie. Użyłam również papierów z kolekcji All I Ever.

 

 

Love is in the air – Thunder of the sea
All I ever – stickers 12×12
Love is in the air – Whisper of the tree
Love is in the air – Illusion
All I ever – Vanilla buttercream

 

Art Journal

Ta strona jest inspirowana bardzo wyjątkowym wierszem Rafała Wojaczka “Nigdy nie otwierać okna” – autora bliskiego mojemu sercu. Dla mnie ten wiersz jest o samotności, opuszczeniu, o przegranej i niespełnionych wysiłkach.

 


Cóż mogę więcej powiedzieć? Hm… to moja interpretacji, może być błędna, ale zdecydowałam że ten wiersz będzie wyglądał wspaniale z papierami The Queen’s heart.

The Queen’s Heart – For A Reason
The Queen’s Heart – Just remember
The Queen’s Heart – I wanna be…
The Queen’s Heart – Way of life

 

The storybook

A oto moja ostatnia praca jaką dziś dla Was przygotowałam. To mała, stara książka którą zalterowałam na ostatnich warsztatach. Pracowaliśmy z najnowszymi kolekcjami 7DotsStudio. Na okładce znajdziecie fragmenty papierów z kolekcji The Queen’s Heart, które naprawdę uwielbiam. A co będzie w środku? Zobaczycie niebawem 🙂

 

The Queen’s Heart – Just remember
The Queen’s Heart – Army of love
The Queen’s Heart – For A Reason